Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted arányosan a rossz,...

Szerinted arányosan a rossz, vagy a jó emberek vannak többségben?

Figyelt kérdés

Én fiatalabb koromban (10-15 éve) mindig azt gondoltam, hogy a jó emberek sokkal többen vannak, most viszont már azt gondolom, hogy sokkal kevesebben vannak.


Ti hogy gondoljátok?


2016. okt. 23. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor mivel lehet ezt magyarázni? https://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k 02:08 percnél, és ez még külföldön van, Magyarországon ha a másik egy picit is különbözik az úgy nevezett páwáktól és swagektől, pl.: mert kedves, azt vagy megverik, vagy minden egyes napjukat elrontják.
2016. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

8: nem írtam, hogy mindenki ilyen. Van, aki csak simán rossz.

De most ne abból indulj ki, hogy téged valaki bántott az iskolában.

Én már sokkal idősebb vagyok, sokkal többféle embert láttam.

Nagyon sok ilyen ember van, amit leírtam. Persze ettől még vannak olyan rosszindulatú, gonosz emberek, akikben nem sok szánni való van.

2016. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy jó vagy rossz ember. Ez hülyeség.
2016. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor te minek hívod azokat akiket leírtunk? :D
2016. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Olyan van hogy valakik nem tudják megértetni magukat a másikkal, nincs meg az összhang, vita van, nem megy a konfliktuskezelés."


Tehát szerinted ha valaki téged bánt, vagy lop tőled, vagy akárhogy máshogy megkárosít, és utána esetleg ki is nevet, akkor ott az van, hogy nem értitek meg egymást? Mert szerintem mind a két fél tökéletesen érti egymást, az egyik ártatlan, a másik meg igazságtalanul árt neki. Ez történik, semmi több!

2016. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!