Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen válaszok...

Szerintetek milyen válaszok vannak többségben, jó vagy rossz indulatú? Estleg segítő szándékú, csak én értem félre legtöbbjüket?

Figyelt kérdés

Csak egy példát írok:


A kérdező kismama,terhességével kapcsolatban szeretne valamit megtudni.A válasz nagyon sok esetben már a vetélésre is kitér,szinte ijesztő!

Miért kell riogatni a kismamákat az olyan válaszolóknak,akik olyat írnak,hogy "16 hétben meghalt a pocakomban a baba",ha görcsöl a kérdező akkor az tuti vetélés,meg "halva szültem" stb.

Tudom sajnos vannak ilyen rémtörténetek,nagyon sajnálom akivel ilyesmi megtörténik,de mégis belegondolhatnának,hogy toleránsabban válaszoljanak.

Néha úgy érzem,itt ezen az oldalon mindenki csak a legrosszabb lehetőségre gondol,az alapján válaszol.

Szerintetek igazam van kismama társak?


2010. febr. 15. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is igazad van,én is így gondolom!Meg néhányan csak azért válaszolgatnak,hogy legyen kinek beszólogatni!
2010. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
IGAZAD VAN! Én igyekszek mindig segítő választ adni és tényleg a kérdésre válaszolni, nem másról regélni. Sokan csak válaszolnak mindenre és leírják, ami a témával kapcsolatosan eszükbe jut. Én is kérdeztem már itt 1-2 dolgot és sokszor nagyon bunkó válaszok érkeznek sajnos, nem estek jól. Nem tudom, hogy minek kell írnia az illetőnek és miért kell egyből betámadni. Illetve, ha másképpen gondolja a dolgokat, akkor finomabban is közölhetné. Olyat is láttam, hogy egy kétségbeesett tini lány írt és betámadták, hogy felelőtlen, stb, pedig ő tanácsot kért és nem lecseszést. Tényleg gondolkodhatnának a válaszadók, ha pedig nem érzik át a problémát, akkor inkább NE ÍRJANAK, mert nem kötelező!
2010. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 ketteske ***** válasza:
70%
Én is tapasztaltam már rosszindulatú hozzászólásokat, de ha jól belegondolok, akkor szerintem mindig úgy kell a dolgokhoz hozzáállni, hogy a legrosszabb fog történni, mert így legalább kellemesen csalódik az ember. És inkább valaki rohanjon be feleslegesen az ügyeletre, minthogy elbagatelizálja a panaszait és abból baj legyen.
2010. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat arik vagytok:)

Hát tudjátok vannak normális válaszolók is,DE többségben vannak azok,akik valamiért direkt ijesztgetnek,direkt aggódásba kergetnek minket kismamákat.

Lehet irigykednek ránk azok,akik nem lehetnek kismamák,vagy valami probléma miatt nem sikerült kihordaniuk a babát?Mert már erre is gondoltam,hogy irigységből csinálják :S


Már félek bármit is kérdezni,mert tuti vetélésről,halott magzatokról fogok olvasni...


Igaza volt egy kedves válaszolónak aki azt írta nekem,hogy amint kismama leszek ne látogassam ezt az oldalt mert szörnyűségeket lehet itt olvasni és csak felzaklatom magam.

2010. febr. 15. 15:55
 5/23 A kérdező kommentje:
Oké oké kell egy kis egészséges félsz na de úgy nem lehet 9 hónapot végig csinálni,hogy folyamatosan azt mondogatom magamnak,hogy jaj most biztos elvetélek,jaj tuti leáll a baba szíve,csak hogy kellemesen csalódjak...! Ez abszurd szerintem.
2010. febr. 15. 15:56
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Hadd szólaljon meg a másik oldal is.


Engem speciel rendszeresen lepontoznak, amikor meg merészelem említeni a terhesvitamin nemszedésének a hátrányait. Össze-vissza cseszegetnek érte, hogy ne paráztassam a kismamákat ezzel. Pedig ez nem paráztatás, csak felvilágosítás, ráadásul normális hangnemben. Nem írok halott babákról, vetélésekről, épp ellenkezőleg: hogy pusztán a terhesvitamin szedésével (ha időben elkezdik) súlyos, akár halálos magzati fejlődési rendellenességeket lehet MEGELŐZNI. Ez pedig remek dolog, nem?

2010. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedves 86%-os!

Ismerem a válaszaidat,én mindíg felpontozni és nem lepontozni szoktalak:)

A te válaszaidra épphogy kíváncsi vagyok,úgyhogy tőlem soha nem fogsz lepontozást ill,lehurrogást kapni:)


Nem is a vitaminok jótékony hatásáról volt szó,hanem durvább hozzászólásokról.

2010. febr. 15. 16:15
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Hű Én is kaptam már olyan válaszokat , hogy alig mertem utána beleolvasni,mert olyan ideg elkapott , hogy szinte begörcsöltem.Olyankor mindíg megfogadom,hogy többet nem is jövök fel erre az oldalra,de utána olvasok egy-két normális választ is.Én úgy tapasztaltam,hogy főleg a teherbeesés oldalon vannak a kötekedősök,de azért itt is találkoztam már velük.:)

Nem arról van szó,hogy csak jót szeretnék hallani,de a rosszat le lehet írni normális hangnemben is,nem csak arrogánsan.

Például volt már olyan is,hogy Én írtam egy kérdésre olyan példát ami nem tetszett egyeseknek,pedig nem bántásképpen írtam,csak velem sajnos előfordult az is.És totál lehurrogtak érte.Pedig nem rossz szándékkal írtam esküszöm.


Úgyhogy akad ilyen bőven.:)

Kellemes babavárást mindenkinek!Pussz

2010. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Linkelj be valamit vagy másolj be egy példát, mert a szövegkörnyezet nélkül egyszerűen értelmezhetetlen a kérdésed, hisz nem tudjuk mire volt válasz az, amit te rosszindulatúnak ítélsz.


Egyébként a vetélés ok nélküli emlegetését én sem értem miért kell...

2010. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem több a jószándék és a segítő szándék. mindenki a saját tapasztalataiból táplálkozik, és nyilván, akivel baj történt, jobban fél.

Ha én is görcs következtében elvetéltem volna, nyilván egy görcsölő anyának azt ajánlanám, hogy menjen azonnal orvoshoz-. Te nem ezt tennéd?

2010. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!