Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, vagy ez...

Velem van a baj, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Ma volt ugye Mindenszentek (Halottak napja holnap van de ugye mentek temetőbe sokan....)

Fb-re fellépek, és nem egy ismerősöm a sír mellett pózol a képen és azt töltötte fel egy kis szöveggel.


Egy fiatal lány ismerősöm.... a halott magzatáról az ultrahangos bekeretezett képet mellé mécsesekkel és ezt lefotózta és feltette falra.


Most ez a normális manapság????


2016. nov. 1. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neki fájdalmat okozott a magzat elvesztése, akkor a gyász természetes lehet. Viszont hogy lefotózza, és még fel is teszi a közösségi oldalra. Hát nem tudom. Ez szerintem eléggé a magánélethez tartozik, senki másnak nem kéne így az orra alá dörgölni. Nem is tudom, hogy mit akarhat ezzel a lány elérni. lájkokat? vagy részvétnyilvánítást?
2016. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki úgy gyászoljon, ahogy neki jólesik.

Facebookon meg ha helye van a Coelho-idézeteknek, a kamu iPhone-nyereményjátékoknak, Oravecz Nóra "bölcsességeinek", a viccesnek gondolt, valójában cseppet sem vicces képeknek, akkor emellett szerintem bőségesen elférnek az emberek gyászát kifejező képek is.

2016. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eléggé önsajnáltató képet fest az illetőről, én biztos elkerülném a való életben.
2016. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem tudom mennyire normális közösségi oldalon gyászolni... én pl inkább bezárkózok, és emésztem magam, soha nem posztoltam ki semmi ilyesmit... meg ezek annyira személyes, és intim dolgok... soha senki nem fogja épp úgy sajnálni egy hozzátartozó elvesztését, mint aki épp közeli hozzátartozóként ezt megéli....

nekem egy kattintás, vagy egy komment, hogy "sajnálom", vagy még csak nem is reagálok, másnak meg az egész életét gyökeresen megváltoztathatja valakinek az elvesztése...

konkrétan megértem, ha neki borzasztóan fáj, hogy elvesztette a babáját, de ez szerintem egy sokkal komolyabb esemény annál, mint hogy a facebookon random ismerősöknek a tudomására hozzam az érzéseimet... furcsa na...

2016. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem sok...
2016. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem lehet, hogy sajnáltatják magukat vagy önsajnálat? Nyilván, megértem. Nagyon fáj valakinek az elvesztése. És szerintem ha ettől jobban érzik magukat akkor rakják ki, engem meg ha zavar egyszerűen nem foglalkozok vele hanem továbbtekerek. Lehet, hogy úgy érzik szükségük van valajire aki támogtja őket ha csak egy like-kal is, de legalább hogy érezzék a támogatást/törődést, biztos jól esik nekik, ha valaki odaírja kommentbe hogy részvétem vagy stb. Ha ettől jobb neki, azt mondom oké, csinálja. Akik viszon ráfekszenek a sírra pózolni... Na az tényleg sok
2016. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!