Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a legkisebb nagypofájú...

Tényleg a legkisebb nagypofájúság nélkül kérdezem, mert tényleg érdekel, ha én egy olyan ember vagyok aki az átlagnál intellektuálisabb bizonyos tesztek alapján, mégis miért érzem kevesebbnek magam az átlagnál?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség hinni a teszteknek, de úgy érzem valamelyest tükrözi a valóságot, még ha azt sokkal összetettebb is, hogy puszta tényeket állítsunk magunkról.

Könyörgöm valaki magyarázza el nekem, mi a titka annak, hogy valakinek nagy pofája legyen a semmire, és végül képes annyira elhinni magáról hogy valóságnak tűnő képpé válik, amit az emberek valóságként fognak fel, mivel nem ismerik kellően az illetőt. Mivel nem ismernek kellően senkit. Mivel az emberek nem ismerik kellően egymást, sőt, egyáltalán nem.


2016. nov. 2. 03:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez óriási. De végül is mindegy, a nagy "intellektualitásoddal" vigyél mínuszba bazzzmeg :D

Igazi :D

2016. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Talán azért érzed magad kevesebbnak,mert lehet ,hogy jó vagy az intelligencia tesztekben ill.lehet ,hogy a lexikális tudásod is átlag feletti,viszont magához a hétköznapi élethez inkább gyakorlatiasság,talpraesettség stb.kell ami lehet belőled hiányzik.Lehet bármekkora a tudásod ha a való életben nem állod meg a helyed a leghétköznapibb dolgokban legyen szó bármiről.
2016. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha az egyetértek szót külön írod, akkor nemvagy akkor a ász. Tudod, a helyesírásod sokat elárul.
2016. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!