Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez hasonlóan? Ez...

Más is érez hasonlóan? Ez miért van? Mit tehetnék!

Figyelt kérdés

Az én helyzetem az,hogy nehezen jövök ki az ismerőseimmel. Van pár ember akik előtt nem félek önmagam lenni,minden csak úgy

jön. De van pár ember akik előtt nem merek megnyílni és szorongok, erőlködnöm kell, és folyton azon gondolkodom,hogy most mit kéne mondanom. Távol érzem magam mindenkitől, főleg, ha többen megyünk valahova én láthatatlan leszek mindenkinek,pedig igyekszem. És amúgy az a tapasztalatom,hogy az emberek rossz indulatúak,hazudósak, és öncélúak. Kezdek teljesen magamba fordulni és nem igazán bízok senkiben. 16 éves vagyok. Valaki érez még így?



2016. nov. 2. 21:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :D
2016. nov. 4. 08:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2016. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Abszolút így érzek. De ezzel úgy vagyok, hogy nekem is volt olyan időszakom, amikor egy kicsit másokat hibáztattam, de ma már nem. Van amikor úgy veszem, hogy meg kell találnom a hozzám valóbb társaságot, de inkább mindenkit elfogadok. Meg azt is lehet tapasztalni, hogy az emberek változóak, szóval nem túl okos dolog az sem, hogy folyton mindenkit elkönyvelsz magad körül.


Pl. mindenkinek lehetnek olyan nehéz kínos helyzetei, amikor úgy érzi, hogy hazugsággal mászik ki alóla. Persze kevés az olyan ember, aki teljesen "tiszta", tökéletes, másokért él. De a többinél olyan, mint a betegség: néha mindenki "beteg" lesz, egyszer az egyik barátod, de kijön belőle, majd egy másiknál lesz gond, de ugyanúgy helyrejön, miközben az elcímkézés benned már nem áll helyre és mindig a negatív oldalukra tekintesz.

Nem tudom, hogy mennyire negatívak ezek az emberek, milyenek és mit csinálnak. De ennyit tudok bizonyosan tanácsolni: úgy venni, hogy minden probléma/rosszabbacska benyomás ideiglenes, nem jó folyton fennakadni rajtuk.


Más kérdés, hogy te sosem szoktál hibázni?? Nekem az volt az egyik fordulópont az életemben, amikor beláttam, hogy én is tudok negatív lenni, nem kell folyton másokra haragudnom emiatt, ha én is az vagyok (amit nehezebb észrevenni).

2016. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!