Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan furcsa lett minden, miért?

Olyan furcsa lett minden, miért?

Figyelt kérdés
14/F vagyok történt velem pár hete egy olyan dolog hogy még én sem tudom felfogni, voltam egy koncerten egy ilyen kisebb koncerten és amikor vége lett mentünk ki a családommal ugye és belém jött egy olyan érzés mint még soha mintha nem én irányítanám magam azóta kicsit furcsán viselkedem nem tudom hogy miért olyan "semmilyen" lettem pl. régen állandóan beszélgettem hülyéskedtem most meg csak nézek ki a fejemből és azt sem tudom mit csináljak, mondhatnám olyan érzésnek mintha nem hinném el hogy ott vagyok ahol éppen vagyok vagy mint egy hosszú elbambulás meg pl beszélek valakivel és nem figyelek rá de viszont válaszolok rá rendesen amikor azt sem tudom hogy mit kérdezett, miért van ez?
2016. nov. 4. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az üresség érzése. Meglep, hogy még csak most tört rád először, de meg fogod szokni :)

Nem rossz dolog, fogd fel egy korszak lezárásaként, amiben a tudatalattid kicsit összegzi az elmúltakat. A te nyelveden ez kb annyit jelent, hogy "Level completed" :)

2016. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
O, értem :) kicsit azért megnyugodtam :D
2016. nov. 4. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló bár én utána túltettem magam rajta hamar, mivel ez nálam kezd megszokott lenni.. általában olyan helyzetben jött amikor kikerültem a komfort zónámból (de megesett úgy is hogy nem történt semmi nem kerültem ki a komfort zónából, na ilyenkor durva kb mintha drogoztam volna.. (nem, nem szedek gyógyszert)


Mintha álmodnék érzés de nem tudom mitől van. Aztán lehet nem ugyanarra gondolunk.

2016. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanez van velem is, mintha álmodnék
2016. nov. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!