Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ezért jobb csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ezért jobb csúnyának születni?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 19. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit írnak, azzal egyet értek, a sikerességet gondolom, nem a párkapcsolatra érti, de ettől nem jobb csúnyának születni, én inkább születtem volna szépnek.
2016. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Inkább lennék szép lány, akkor legalább lenne valami minimális önbizalmam.
2016. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennek mar az elso mondtata baromsag. A pontokban is vannak hibak, szerintem a nem szep emberek pl egyaltalan nem lazak ha onbizalomhianyosak es azert sajnos a legtobb ember a kulseje miatt onbizalomhianyos. A huseg szinten nem szepsegfuggo, ha a csunya embert kornyekezi meg valaki, meg ha ritkabb is, lehet pont emiatt ugy van vele, hogy nem fogja kihagyni a lehetoseget... Es egy szep ember ugyanugy szeretheti a parjat es elkuldi a nyomulokat. Tovabba szerintem egyaltalan nem pozitivum, ha valaki csak azert huseges, mert nincs lehetosege felrelepni :D
2016. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogyha valaki csúnya, még nem lesz automatikusan jó személyisége.


Önbizalomra még a csúnya embernek is szüksége van, hogy ne legyen negatív személyisége.

2016. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a lazábbak,ez nem igaz belőle szerintem,de a többi teljesen igaz.
2016. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jó olvasnivaló,van valami igazság benne!


1. Odafigyel arra, hogy a személyisége, belső értékei átragyogjanak rajta

2. Többet tesznek egy kapcsolatért

3. Lazábbak ez nem olyan biztos!

4. Hűségesebbek

sikeres vagy nem! ez változó!


Minden ember más és más,vannak igazak benne!

2016. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

A cikk bevezetője igaz, a többi része inkább csak vigasztalás.


1. Odafigyel arra, hogy a személyisége, belső értékei átragyogjanak rajta

Jellemzően ideig-óráig ilyenek a csúnya emberek. Aztán, amikor látják, hogy ez senkit sem érdekel és nem mennek vele semmire, akkor általában megkeseredetté válnak.


2. Többet tesznek egy kapcsolatért

Sokszor túl sokat és semmi teret nem hagynak a másik félnek.


3. Lazábbak

Ja, a csúnyák biztos lazábbak, mint a szépek. Ezt látni mindenhol, nem? Hát, nem.


4. Hűségesebbek

Mert 5-10 év alatt találnak egy embert, akivel összetudnak jönni. Igazából lehetőségük sincs rá, hogy ne legyenek hűségesek.


5. Akár sikeresebbek is lehetnek gyönyörű társaiknál

Akár... Akár nem. De tény, hogy a kevésbé előnyös külsejű embereknek többet kell tenniük a sikerért.

2016. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak benne igaz dolgok, de nem jó ilyennek születni. Egy ilyen férfira nincs szüksége a nőknek, ezért csak egyedüllétre tervezheti az életét.
2016. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert az első 4 nem számít a nőknek, az 5. pedig hülyeség.
2016. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi az hogy csúnya és mi az hogy szép?

Szimmetrikus arc? Arányos test?

Én rengeteg ilyen emberrel találkozom, mégse vonzanak.

Az előző exem csak egy fokkal volt szebb az ördögnél, mégis vonzott.

Átfutottam a cikket - én a cikk utolsó pontjával értek egyet. Az első néggyel nem.

2016. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!