Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság tényleg ennyire...

Manapság tényleg ennyire eltorzultak volna a nők, és a férfiak közti kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Tehát ott kezdeném, hogy egy 24 éves férfi vagyok, vagy fiú kinek hogy. Eddig nagyon sok barátnőm volt, és pár évvel ezelött még simán eltudtam jutni a szexig egy nővel az ágyig (és most is simán eltudnék).


De ebben az 1 hónapban 3 csajjal is kavartam (akik nem tudtak egymásról semmit), és valakivel egy puszi, csók, lecumizott ilyesmi de konkrétan félt/retegett és hát még most is ez van a párkapcsolatoktól, és ami érdekes hogy az összes kivétel nélkül azt mondta , hogy már nem tud megbízni a férfiakban magában meg végképp nem, és tényleg totál rottyon vannak a nők <-ez miatt már nekem is vannak gondjaim egyre nehezebben ismeredek, ha egy lánnyal kicsit kedvesebb vagyok komolyan megijed.



Ha észre veszik rajtam, hogy nem is vagyok hülye és játszani sem tudnak velem akkor ismét csak megijednek...nem tudom mivan, de annyira furcsa nekem ez most. Azt , hogy valaki r**nc azt is már totál megértettem eddig de nagyon rottyon vannak érzelmileg a nők soha nem gondoltam volna..most is van egy csaj akivel ismerkedek bejövök neki akar találkozni is velem mindig, de néha mondja hogy rájön egy ilyen stressz dolog meg ilyesmi, és még levegőt is alig kap ebben az a durva, hogy ő a 3 dik ebben a szériámban.


Szóval nem értem annyira más az egész mint mondjuk kajakra 3 éve. Mitörtént az emberekkel??


2016. nov. 9. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem a többség önbizalom/szeretethiányos, érzelmileg instabil, és ebből következik az összes többi.

A nőkből ez azt hozza elő, hogy bármit megtesznek, hogy megtartsák a férfiakat, még ha csak pár órára is. A férfiak ezt ki is használják, mert miért ne( végülis jogos), csak néha az úgymond "normális" nőket is így kezelik, akik kihasználva érzik magukat, és "ha a férfiaknak lehet neki miért ne" alapon ő is elkezd szórakozni. Itt jönnek a képbe a "normális" férfiak, akiket a barátzónába taszítják. Ők pedig frusztrációjukban elkezdenek bunkózni, és észreveszik, hogy így összejön. Szóval szerintem ez egy ördögi kör, se eleje, se vége. Persze ez csak általánosítás, nagyon sok kivétel van, csak ők rendszerint otthon ülnek/ dolgoznak/tanulnak nonstop. Egyébként én is jól megszívtam az exemmel, az elk**vulás lelkileg nem menne, úgyhogy inkább bevállalom az egyedüllétet, lekötöm magam mással és kivárok egy pasit aki miatt megéri ezt feladni. Annyi mindent akarok még tanulni és megtudni a világról, nekem ez a legfontosabb.

2016. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó lassan már én is így vagyok ezzel a dologgal, de komolyan mondom és látom , hogy neked is azért van rálátásod komolyabban a dolgokra.



# 10/11 leírhattam volna kiegészítőként ezt is amit te...ÁLLATKERT, de tényleg full igaz.

2016. nov. 9. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!