Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyisége van az...

Milyen személyisége van az olyan embernek, akinek állandóan csesztetnie kell valakit?

Figyelt kérdés
Kolléganőmnek a mániája, hogy mindig rászálljon valakire, és azt cseszegesse. Szerencsére nem mindig közülünk választ magának, van hogy a párját buzerálja állandóan, van hogy a mobilszolgáltatót mert sokallja a telefonszámlát... Nem értem miért csinálja ezt, miért okoz neki az örömet, hogy valakit mindig inzultál.
2016. nov. 11. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Frusztrált és sikertelen az ilyen ember.
2016. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
morog valamin mindig. nekem is volt ilyen,mindenhol akad :D gondolom.. hát ezt mindenki tudja róla az a szép benne :D még ő is magáról, szóval egy idő után ez ráragad, hacsak nem leszokik róla. de gondolom ebben érzi jól magát. ne hagyd, hogy lehúzzon. de nem érdemes vele veszekedni, mert én már beszóltam párszor ,hogy ne morogjon mégis én szívtam meg :D szóval inkább gondolatban küldd el melegebb éghajlatra aztán este menj el futni és le van szarva :D
2016. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég ijesztő egyébként, mert úgy vettem észre hogy ez őt boldoggá teszi, hogy a másik embert bántja.
2016. nov. 11. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszolók írták, frusztrált, kisebbségi érzése van. De az is lehet, hogy csak unatkozik.
2016. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szexhiány.
2016. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kisebbségi érzés. folyamatosan jobbnak kell éreznie magát másoknál, s ehhez baszogatnia kell másokat. ha a másikat becsmérli jobbnak érzi magát. nem hiszem hogy a szex ezen segít mert akkor meg mégfensőségesebbnek érzi majd magát miközben tudja nem az s ennek a kompenzálásra is baszogatnia kell másokat.
2016. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
személyiségzavar. pontosabban önértékelési zavar.
2016. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!