Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi motivál? Miért...

Titeket mi motivál? Miért teszitek amit tenni kell otthon és a munkában egyaránt?

Figyelt kérdés

20 f vagyok tavaly érettségiztem majdnem szín jelesre (tesi 4) de igazából semmit sem jelent mert nem találom a helyem az életben, elkezdtem műszaki szakmát tanulni de nagyon nem érdekelt abbahagytam,rokonok mondják hogy kezdjek már el fősulit mert simán felvennének ingyen is valahova,de valahogy úgy vagyok vele hogy semmi semmi foglalkoztat igazán minden dologból hamar kiábrándulok,a pénz se motivál mert igazából nincs sok mindenre szükségem,(kaja viz net,fűtés áram kb)nincsenek céljaim se vágyaim teljesen kiábrándultam mindenből és ez gyerek korom óta így van,

gondoltatok már arra hogy mi értelme? tudom sok embernek a gyerekei a családja adja az értelmet de ha belegondolunk az egy soha véget nem érő sorozat mert az ö gyerekei is azért fognak élni aztán így tovább,valahogy én úgy vagyok ezzel hogy meg kéne törni ezt a sorozatot,


2016. nov. 15. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem ésszerűség. Minden ebből fakadt.

Folyamatod fejlődésen megyek keresztül. Régebben el voltam kápráztatva milyen magas szinteken járok, most az kápráztat el, mennyi mindenben kell szintet tartsak és fejlesszek egyszerre, míg sok dolgom van amit ki akarok tapasztalni, tesztelni, fejleszteni.

I love ya, logic. U r my real love.

2016. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Red Vixen én téged annyira utállak és annyira bírlak egy az egyben. Annyiszor lepontoztalak már, de amúgy k-rvára bírlak. Mert fura vagy.
2016. nov. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!