Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értek sok reakciót, miért...

BiTOPro97 kérdése:

Nem értek sok reakciót, miért érhet ez itt engem az emberek harmadától negatív, harmadától igen pozitív reakció. Vagy csak aki vagyok és akik vagyunk kész, annak megítélése?

Figyelt kérdés

Ja és rossz helyesírásom, ami enyhe rész képességzavar maradványának eredménye lenne ez még főleg, mint megítélésének alapja a magyar helyesírásban offline?


Nem értem ami itt az emberek kb. felfelé, harmada részéről ér itt engem. Tény a magyar valóágból kezdetben meg főleg nem tudtam milyen csoportok írnak ide. De amúgy kb. mindenki, csak változóarányban, mint ahogy az életben jelen vannak. Mi a baj velem, ha van velem itt baj? Ártok itt vagy inkább segítek? Nem vagyok pont én elég szociálisan érzékeny?


Kételkedés, vagy tapasztalat hiány, vagy irigység, vagy értetlenség? Vagy ami itt az emberek kb. fele-fele részéről ér itt engem? Vagy sok nem vagy hanem és és is-is? Tény a magyar valóágból kezdetben főleg nem tudtam milyen csoportok írnak ide, de amúgy kb. mindenki, csak változó arányban mint az életben jelen vannak. Mi a baj velem, van vele itt baj? Ártok itt vagy inkább segítek?


Egyik előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__823..


site:www.gyakorikerdesek.hu "BiTOPro97"


Hol helyeztem én magam erkölcsileg feljebb bárkinél, ahol családom becsmérelték, le írtam annak pont az ellenkezője volt sokszor az igaz. És 3/4-ben törölték is a már beszólást, mert nem tűrte el a fórum. De aztán, ott marad az én tény közlő írásom, mi úgy tűnt később, mint ha csak úgy kifakadt önéletrajzi rész lenne, az életemből valós, de félig meddig vagy teljesen céltalanul, írt írás. Nem tudom mi a hihetetlen?

Bár tény ez az első magyar nyelvű fórum ahova regisztráltam, tudom a német, osztrák, svájci német ajkú, angol, ír, amerikai, és sok náció angol és német nyelvű "kommentelő" és itt inkább válaszoló lenne a cél stílusát. Mint Egyik legrégibb kereső hasonló oldalán, ahol amcsik marják egymást, angolok meg segítenek, ha amerikai oda téved le is írja rendre megdöbbenését.


2016. nov. 17. 11:04
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Találj egy nem releváns azokkal az autókkal kapcsolatban amiket írtam, hogy vezettem, és íram bőven egy tényt is amit nem csak olyan tud aki vezette is őket!

Ugyan ezt ez igaz a meleg bárokra, és a többire mind igaz.

Ez már itt óvodázás. Jó, hogy eddig magyarul nem fórumoztam. Azon túl, hogy adtam sok jó választ. (Amire vissza is írták, hogy meg köszönik, és tényleg úgy van, vagy lett náluk.

Egy dolgot nem vettem figyelembe, hogy a felső tíz százalékba tartozik a családom itthon, és azok közül sajnos kevés a nem gengszter itthon, ahogy mi például nem. Értem én. Ennyi. A németeknél egy sima felső-középosztály aztán kész, ott ezért nem volt gond. Az osztrákok harmada, meg imádnak kötözködni ez tény.


Túl lett ragozva, csípi valkik szemét, hogy valaki sok munkával és tisztességesen is megtudd itthon gazdagodni, ez van.


Én jó és segítő szándékkal regisztráltam, és leírtam, hogy mit tudok és mit nem, és miért. Ennyi. Ez itthon nem jellemző elismerem, ha valakinek van, valamije még ez mellett, amit mások csak szeretnének.


Értem én, szociális érzékenység, társadalmi olló, etc.

2016. nov. 17. 13:53
 12/29 anonim ***** válasza:
Képzelem, Te milyen nagyon kemény munkával gazdagodtál meg. De hidd el, pont senkit nem érdekel, mennyi a pénzed neked, vagy a családodnak. (őket is lejáratod ám!) Az sem érdekel senkit, hogy a külföldön minden jobb fórumokon ki mit mondott neked.
2016. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
:d Olyan tényeket írtál, amiket én is le tudnék írni, 1 perc guglizással, nem kell tulajnak lennem hozzá.
2016. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A kemény munkát 19 évesen fejtsd ki kérlek, gondolom milyen b.zott sokat dolgoztál az életben.
2016. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Írtam. Írj. Nem vicces. Komoly.
2016. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%
Baj van a toronyban nálad. Nem bántás,tárgyilagoság.
2016. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%
Aztakrcva :DDD ez google translate, lefogadom.
2016. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Bocs,beidegesedtem, egy s kimaradt. Tàrgyilagossàg
2016. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ez vagy egy zseniális troll, vagy egy fogyatékos. Egyik esetben sem kellene őt tovább "etetni".
2016. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Egy komoly szellemi (magyar helyesírás), és egy kezelendő lelki hiányoságom van, képetelen vagyok felnőttpárkapcsolat kiakitására. Fogyatékos akkor nem vagyok. De miért vagyok akkor szerinted troll??? :O
2016. nov. 17. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!