Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értek sok reakciót, miért...

BiTOPro97 kérdése:

Nem értek sok reakciót, miért érhet ez itt engem az emberek harmadától negatív, harmadától igen pozitív reakció. Vagy csak aki vagyok és akik vagyunk kész, annak megítélése?

Figyelt kérdés

Ja és rossz helyesírásom, ami enyhe rész képességzavar maradványának eredménye lenne ez még főleg, mint megítélésének alapja a magyar helyesírásban offline?


Nem értem ami itt az emberek kb. felfelé, harmada részéről ér itt engem. Tény a magyar valóágból kezdetben meg főleg nem tudtam milyen csoportok írnak ide. De amúgy kb. mindenki, csak változóarányban, mint ahogy az életben jelen vannak. Mi a baj velem, ha van velem itt baj? Ártok itt vagy inkább segítek? Nem vagyok pont én elég szociálisan érzékeny?


Kételkedés, vagy tapasztalat hiány, vagy irigység, vagy értetlenség? Vagy ami itt az emberek kb. fele-fele részéről ér itt engem? Vagy sok nem vagy hanem és és is-is? Tény a magyar valóágból kezdetben főleg nem tudtam milyen csoportok írnak ide, de amúgy kb. mindenki, csak változó arányban mint az életben jelen vannak. Mi a baj velem, van vele itt baj? Ártok itt vagy inkább segítek?


Egyik előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__823..


site:www.gyakorikerdesek.hu "BiTOPro97"


Hol helyeztem én magam erkölcsileg feljebb bárkinél, ahol családom becsmérelték, le írtam annak pont az ellenkezője volt sokszor az igaz. És 3/4-ben törölték is a már beszólást, mert nem tűrte el a fórum. De aztán, ott marad az én tény közlő írásom, mi úgy tűnt később, mint ha csak úgy kifakadt önéletrajzi rész lenne, az életemből valós, de félig meddig vagy teljesen céltalanul, írt írás. Nem tudom mi a hihetetlen?

Bár tény ez az első magyar nyelvű fórum ahova regisztráltam, tudom a német, osztrák, svájci német ajkú, angol, ír, amerikai, és sok náció angol és német nyelvű "kommentelő" és itt inkább válaszoló lenne a cél stílusát. Mint Egyik legrégibb kereső hasonló oldalán, ahol amcsik marják egymást, angolok meg segítenek, ha amerikai oda téved le is írja rendre megdöbbenését.


2016. nov. 17. 11:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget google fordítóval fordítottad? Mert esküszöm, már a második mondatnál elakadtam.. Nulla értelme van annak, amit írsz.
2016. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Oo, látom, a google fordító másnak is eszébe jutott.
2016. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nekem kellet volna abba írnom angolul, vagy másik anyanyelvemen németül: Németül írni és az fordítva és korrigálva. Abból a nyelvből, ahol se helyesírási hibám nincs szinte semmi (a 'semmi' a nem létező lehetőség bárkinél - ha van valami, azon és abban van is valami is max. légköri elemek, vagy napszél szemcsék), és persze írásban sincsenek például fogalmazásterén sem gondjaim , na és azt bemásolni. Meg tudok, ott 'prózaian' egyszerűen is fogalmazni.
2016. nov. 18. 17:06
 24/29 anonim ***** válasza:

Ismerd meg az embereket. Minden rosszindulattól mentesen írom. A konzekvenciát neked kell levonni. Priviztünk is,de sajna

,nem ütöttem meg a "mércét".

2016. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igazából a helyesírási hibák még a legkisebb baj. Az nagyobb gond, hogy nem tudod magad egyszerűen és lényegre törően kifejezni, így kábé elunja az életét az, aki olvassa a kommentjeidet, és az érdeklődését is elveszíti gyorsan.
2016. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Tudom s felvonások is évadról évadra rövidebbek. De könyörgöm pár, vagy néha pár tíz másodperc olvasás is pluszba sok már?
2016. dec. 23. 03:41
 27/29 anonim ***** válasza:
a hozzáállásoddal is baj van! Itt is kimazsoláztad a negativ visszajelzéseket és csak azokkal foglalkozol ! Neked kellene váltanod, nem az embereket megváltoztatni, mert azokat ugyse tudod :)
2016. dec. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Istenem milyen jó is volt az az egy hónap, amíg nem voltál itt.
2016. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#26

Hát ha zéró értelme van, akkor nem szívesen pazarolja rá az ember az idejét - valóban.

2016. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!