Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hagyhatnám figyelmen...

Hogyan hagyhatnám figyelmen kivül a nőket?

Figyelt kérdés

elegem van már belőle, hogy bámulnak, méregetnek... 2 féle van, van aki bámul és azon agyal hogy vajon van e Nőm, meg hogy hogyan kerülhetne a közelembe, a másik meg aki majdnem összecsinálja magát ha ránézek... De őő Nem olyan fajta..

Az elsőről beszélnék: Miért néznek, miért kérdőjeleznek meg, meg miért érdekli őket hogy van e nőm vagy sincs, és most jön a plussz ráadás, Miért csinálják ezt ha úgysem én kellek nekik?? Ezek után azt várják hogy majd én válaszoljak a jelzésükre, ha Odamegyek, úgy is az történik hogy Nincs Kocsim, nincs házam...Hazudni nem fogok. Nem is ez a lényeg. Következő nő, úgy is Azzal jön aki az utamba áll, meg lepően hogy MIÉRT NINCS barátnőm, hogyhogy??. Kérdőre vonják rajtam, Számonkérnek, arról amit ők csinálnak igazából... Mintha én tehetnék róla hogy nekem nincs. A Másik fajta meg aki összecsinálja magát ha hozzá szólok, meg azt vallja ő nem olyan nő... De azért benne van minden kis csintalanságban.. ő nem olyan..

Nekem Már kezd elegem lenni ebből az egészből. Hogy nők teszik az agyukat és Teljesen hülyének néznek. Nemtudom... hogy ne figyelhetnék a nőkre.. ha úgy is azt adják, az jön visszabelőle hogy Végülis nincs kocsim se házam..


2016. nov. 18. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
......
2016. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen félreérted a nőket. Szerintem azt nézik rajtad, hogy úristen, ki ez az óriási, beképzelt, öntelt, nagyképű majom? Te jó ég, csak soha ilyen pasim ne legyen!

Szedd már össze magad ember! Mégis kinek képzeled magad? Nem hogy kocsid, meg házad sincs, de még eszed sem!

Te annyira de annyira messze állsz a normális, ideális férfiaktól, hogy leírni nem lehet. Egy igazi, tenyérbemászó stílusú, ostoba kretén vagy, nem is csodálom, hogy nincs nőd!

2016. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Te nem a bombanős pasas vagy? :DDD
2016. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a fonaljáró! https://www.youtube.com/watch?v=We6rtCjjqQY
2016. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezt komolyan mondom nektek, amit kivétel nélkül tapasztalok, és tömören összefoglalnám a Mai nőt az úgy nézne ki, hogy Néz egy nő, mert jó sportos a külsőm... elfantáziálgat milyen lennék az ágyban, vagy épp adja a jelet, várja hogy odamenjek.. igen odamegyek, és mivan belőle?? jaj ő nem... meg félreértettem.. Én fussak utána.. Vagy az a rész jön épp Rögtön bevágva harmadik mondatba hogy Na és mivel foglalkozom?? =Milyen pozicióba, mennyi pénz van a zsebembe. Én Hazudni nem fogok. Ha aztmondom a "kedves" Magát erkölcsösnek igényenek tartó nőnek, hogy Nincs kocsim. Akkor ennyi volt, szép lassan sejtelmesen távolodni kezd.. és mintha falnak beszélne az ember. De Kivétel nélkül ezt tapasztalom.. És egy következő nő, meg mindenki más meglepődik hogy hogyhogy nincs nőőm, miért vagyok egyedül?? Miért?? Azért Mert Nem hazudtam, Azért! Mostmár engem nem érdekelnek.. Nem 1 ilyen esetből mondom ezt.. Elég ránézni egy nőre és lejön. És akkor ők adják meg játszák a kis ártatlan szüz szentet, meg ők soha nem csinálnának bünt... A Fszt nem! Mikor fontosabb az értékek a pénz mint egy kapcsolat... miről beszélünk. De bocsánat.. Védjük a Nőket, Férfi a hibás mindenért. Legyen még egyenjogúság is, persze..
2016. nov. 18. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz... Miért nem az egyszerű,házias nőkkel kezdesz? Vagy akik hasonlóan állnak anyagilag mint te. Nem lehet hogy a festett,cicababákat veszed csak észre?
2016. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

A nőket a férfiak érdeklik, nem pedig a beképzelt, hisztizős kisfiúk! Ha valaki meg is néz, miért gondolod egyből azt, hogy akar valamit tőled? A nők ugyanúgy megnézik a férfiakat, mint ahogy a férfiak a nőket, ebben nincs semmi. Az pedig már unalmas, hogy a csóró férfiak mindig azzal takaróznak, hogy azért nem kellek, mert nincs pénzem. Ez azért marhára nem mindig így van. Tény, hogy sok nő van, aki a pénzre hajt, de ezt egy okos férfi leveszi és már alapból szóba sem áll ilyenekkel.

Rengeteg naplopó, semmirekellő férfi van. Nem tudom, te hány éves lehetsz, de mondjuk azért egy harmincas férfitól már joggal várhatja el egy nő, hogy valami tudjon felmutatni. Legyen egy normális melóhelye, legyenek céljai az életben, ne egyik napról a másikra tengődjön, mert egy ilyen ember mellett csak kínkeserűség az élet és ez nem anyagiasság a nők részéről, hanem egy természetes, ősi ösztön. Azt a férfit keresik, aki mellett biztonságban érezhetik magukat, aki mellett van egy jövőképük, akit nem kell eltartani, aki mellett lehet tervezni.

Ha meg valaki megkérdezi, hogy miért nincs nőd, nem felháborodni kéne, hanem inkább burkolt bóknak venni, mert ezzel azt akarja mondani, hogyhogy nincs barátnőd, ha ilyen jó pasas vagy? Mert a jó pasik után kapkodnak a nők, nem is sok rohangál az utcán egyedül.

Próbáld meg jobban megérteni a nőket, a gondolkodásukat és ne általánosíts, főleg ne úgy, hogy vagy téged akar, vagy a pénzedet, mert ez nagyon buta dolog.

2016. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy a bombanős idióta feladta, szinte már hianyzott innen egy "tökéletes gyárimunkás". Te elkezdted betölteni az űrt. A rinyálás már megvan, már csak minden mondatba bele kéne tenned, hogy bombanő, meg éltetned kéne a kommunizmust és teljesen olyan lennél, mint az a lúzer.
2016. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van sok nő, akiken én sem igazodok ki, de hülyeség általánosítanod, főleg így megítélned őket, mert egyrészt nem ismered őket, másfelől meg sok rendes is van köztük és pasiként mondom, tuti, hogy ugyanannyi mocsadék van a férfiakból is. Ez nem a nemtől függ, hogy valaki milyen. Ha meg bámulnak a csajok, annak meg örülj, nem értem, ez miért gond neked. Sok srác lenne a helyedbe, hidd el. Olyan emberek társaságát keresd, ahol jól érzed magad, a többi embert meg hagyd figyelmen kívül, de ne ítéld meg őket.
2016. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!