Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon hamar agresszívvá...

Nagyon hamar agresszívvá tudok válni, hogy tudnám ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar fel tudom magam idegesíteni,elég egy rossz mondat, egy pici gúnyolódás amit egyébként viccnek szánnak. Néha spontán felidegesítem magam szó szerint a semmin. Csak ülök és full idegbeteg leszek. Gyakorlatilag a közeli hozzátartozókon kívül senkivel se tudok szót érteni. Nincsenek barátaim. Nincs párom. Tisztában vagyok vele,hogy a viselkedésem miatt. Utálok társaságban lenni. Nem tudom van-e köze hozzá de kiskoromban nagyon sokat csúfoltak az elálló füleim miatt, már akkor utáltam gyakorlatilag mindenkit. Névtelenül le merem ide írni,hogy gyakorlatilag már jól esik ha valaki szenved. Nem feltétlen fizikailag. Persze néha azért sajnálom. Pszichológus tudna segíteni?


31/F


2016. nov. 19. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus segíthet.

Túl nagy a nyomás rajtad esetleg vmi miatt?

2016. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

a pszichológus ilyesmin nem tud segíteni.

ami ezen segít az 3 dolog.

1.megcsináltatod a füled.

sza-ros 20-30 ezer forint egy elálló fül korrekció.

egyik régi csajomnak is volt onnan tudom.

2.a szembesítés.

lemész boxolni férfiak közé edzése.

ott szembesülni fogsz önmagaddal és a tudásoddal elég gyorsan,így segítve azt,hogy megismerd és elhelyezd magad egy közösségben.

3.rendszeres kúrás.

nem tudom milyen az anyagi helyzeted,de a lelki békéd érdekében nem ártana heti 1x elmenni lakásos örömlányhoz kúrni egy jót.

ezzel jobb szeretővé válva,önbizalmat építeni és kiereszteni a gőzt.

2016. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fejleszteni kell az önuralmad, ebben segíthet a meditáció vagy ahhoz hasonló ellazulás. A lényeg, hogy minden nap adj egy kis időt magadnak, hogy átgondold a történéseket.


Pl: ezt a meditációs zenét hallgatva átgondolod a napod és máris eltűnik az agressziód.


https://www.youtube.com/watch?v=ss7EJ-PW2Uk

2016. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fuleimet már megcsináltattam. Amúgy 160.000 ft volt.. Szexelni van kivel, nem vagyok csúnya ember meg tudom oldani. A küzdő sport jó ötletnek tűnik. Tegnapelőtt melóban egyik munkatársam kicsit fennhangon szólt hozzám, ilyenkor nagyon nagy önuralom kell,hogy ne kapjak fel valamit és verjem szét a fejét. Inkább otthagyom, kimegyek levegőzni egy kicsit vagy ilyesmi.
2016. nov. 20. 06:52
 5/5 anonim ***** válasza:

nah hát akkor csak van önuralmad.

sőt ezek szerint több mint nekem.

mert én ilyenkor nem lépek le,hanem verbálisan elkezdem alázni,megkisebbíteni a másikat,nem feltétlen agresszívan hanem tárgyilagosan.

és nézz le boxolni,jó kis sport.

egy kellemes bunyó után ugyanúgy kielégülsz mintha dugnál egy hatalmasat.

utána minden olyan egyszerű és lényegtelen.

2016. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!