Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan elbambulok, nagyon...

Állandóan elbambulok, nagyon idegesít, miért van ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
De tényleg mindig. Nagyon hülyén érzem magam miatta. Alszom eleget, bár mindig fáradt vagyok már hónapok óta, lehet ettől, vagy mi az oka?

2016. nov. 20. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is.
2016. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egyél normálisan. Semmi cukor, semmi gyors felszivodasu szenhidrat, zoldsegek is mehetnek. Kicsit legyel a szabadban illetve mozogj. Nalam is ez volt. Amiota elkezdtem kondiba jarni, figyelni a taplalkozasra, es minden masra, azota energikusabb vagyok, es jobban megy a tanulas is, oran es azon kivul is.
2016. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van, de már jó 10 éve szinte. Sokszor van hogy akár vezetés közben akár más tevékenység közbe elkalandozok, elbambulok. Vezetés közben figyelem az utat, betartom a szabályokat, figyelem a táblákat, jelzéseket, mindenre tudok reagálni, de sokszor jár az agyam ami végett nem marad meg bennem sok minden, egyszer volt hogy egyik haverommal mentünk és mondta hogy ott álltak a buszmegállóban a szüleim, miért nem álltam meg. Láttam őket, de annyira nem ott járt az eszem hogy nem tudatosult bennem a dolog, úgy ahogy sok mindenre rögtön tudok reagálni csak utána amikor túl lépek rajta egyből ki is esik, pl olyan is volt amikor a húgom felhívott hogy vár egy csomagot x órakor hozza a futár és vegyem át, fizetnem nem kell csak aláírni valamit, akkor fel is fogtam, meg is értettem, direkt úgy terveztem a dolgom hogy akkor a lakáson belül legyek hogy halljam mikor csenget és amikor eltelt pár perc annyira kiesett nekem ez az egész hogy totál elfelejtettem hogy várnom kell a futárt és lementem a hátsó udvarba mással foglalkozni, még az volt a szerencsém hogy a szomszéd szólt hogy csomagot hoztak és menjek átvenni.


Elmentem már ezzel pszichológushoz aki erre sok sok óra elbeszélgetés után azt mondta hogy ne agyaljak annyit felesleges dolgokon, mert jóformán azt csináltam, azóta megpróbáltam ezen változtatni és már úgy ahogy kezdem elérni azt hogy ne járjon az agyam sokszor minden felesleges vackon.

2016. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor csináltattál utoljára teljes vérképet? érdemes 4 évente megcsináltatni akkor is ha még ennyi gond sincs...
2016. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!