Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egyedi vagyok?

Szerintetek egyedi vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon, de nagyon nem szeretnék tucat ember lenni, néhányan mondták már, hogy egyedi vagyok, de egyszerűen nem érzem magam annak. Ha valaki egyedi, akkor azt megjegyzik az emberek, nem elfelejtik, én meg annyira láthatatlan vagyok, hogy a tanárok még a nevem sem tudják megjegyezni, vagy észre sem veszik az osztálytársaim, ha valahol nem vagyok ott.

Ez egyedinek számít?

Először is 13 éves vagyok, lány ( oké, tudom, nagyon fiatal vagyok, meg nem kéne a neten lógnom, stb. ) a kedvenc bandám a Tokio Hotel. A kedvenc énekesnőm Avril Lavigne . Bár mellettük szeretem a Nirvana-t, a Guns N'Roses-t, Asking Alexandria-t, Black Veil Brides-ot, rajtuk kívül még sok bandát, és magyarok közül a Tankcsapdát.

Nagyon szeretek rajzolni, bár szerintem nem vagyok valami tehetséges belőle.

Írni is szeretek, 2 sztorim van wattpad-en, az egyiknek most írom a 4. részét. :)

Szeretek még olvasni.

Meg koncertekre járni ( oké, akkor lehet, hogy erre is jön a letámadás, hogy 13 évesen még nem kéne koncertekre járni... )


Meg még ezenkívül nagyon bírom Petics Kristófot ( akit kizártak az X-faktorból ) :)

Igazából kinézetre... hát nem vagyok valami hú de nagy szépség.

Ja, meg még nagyon csendes vagyok, elég nehezen barátkozok.

Szerintetek.. ez egyedinek számít? Mondjuk szerintem tök átlagos vagyok ( ami bánt is )



2016. nov. 22. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mindenki egyedi, de ne a zenei ízléseddel akarj az lenni, hanem a személyiségeddel. :) És könyörgök, legyél olyan, amilyet természetesnek érzel, ne az hajtson, hogy kitűnj, meg hogy mások ezt meg azt gondolnak rólad. (meg ha egyszer kérdeztél valamit, és válaszoltak, bár némelyik választ én is nyersnek éreztem, főleg egy fiatal lánynak, de nem az a megoldás, hogy sajnáltatod magadat)
2016. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Pont annyira vagy egyedi, mint a többi "egyedi" tini. Tipikus tinirockot hallgatsz.

Az a szerencsétlen nyomoronc meg minden tinilánynak tetszik, mert ő is jajj, de egyedi...

Mi jellemző még az "egyedi tömeg tinikre"? Önbizalomhiányosak, művészlélek az összes és mind introvertált. Milyen meglepő,ez nálad is mind meg van.

2016. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:P Egyébként a mekis válaszolónak annyit, hogy a szüleimmel szoktam koncertre menni, és eddig mindig beengedtek minket mindenhova :D
2016. nov. 22. 21:44
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nem értem mi közöm van a koncertekhez, én a "kikérem magamnak" flegmázásra utaltam.


"A mekis válaszoló"

2016. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Egyébként nem éreztem magam egyedinek ezek miatt, le is írtam a kérdésben. Azon gondolkoztam, vajon egyedi vagyok-e, mert nemcsak anyukám mondta, hogy művészlélek vagyok, mondták itt, még gyakorin is másik kérdésnél, hogy az vagyok.

Sőt, akkor most leszek nagyképű ( pedig komolyan mondom, nem szoktam az lenni, csak hogy valamivel már bizonyítsam, hogy akkora nyomorék sem vagyok azért, vagy nem viccből írtam le a rajzos dolgot, mert attól függetlenül, hogy nem tartom magam tehetségesnek benne, nagyon szeretem csinálni, és ezzel szeretnék foglalkozni. Ha valakit érdekel pár rajz, írjon privátba, és be linkelem instáról, nekem tényleg nagyon fontos a rajzolás, majdnem minden napom ezzel telik el a tanuláson kívül, de még ha nem is ezzel foglalkozok, akkor is a fejemben van ) szóval igazából mindig engem kérnek, ha valahol rajzolni kell, mikor elment a kedvem az egésztől ( elég sokszor abba akartam hagyni, mert .. hát ja, úgy gondoltam, semmi értelme folytatni, mert úgyis béna az összes ) akkor, mikor nem mentem be rajzszakköre több hónapig, felkeresett a rajztanár, vagy mikor nem mentem rajztáborba, felkeresett akkor is. Aki nem rajzszakkörön van, ( akiről eddig beszéltem ) és a suliban tartja az osztálynak a rajzórát, ő azt mondta, hogy reméli, a művészetibe megyek tovább. Oké, ez most iszonyatosan nagyképűen hangzott, de zavart, hogy úgy írja minden válaszoló, mintha nem is érdekelne ez engem annyira :)

2016. nov. 22. 21:55
 16/19 A kérdező kommentje:
Azt hittem, arra írtad a mekis dolgot, hogy hogyhogy "egyedül" megyek koncertekre, mikor max. a mekiben vásárolhatok egyedül, de így mindegy :)
2016. nov. 22. 22:00
 17/19 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem egy nagy dobások az "alkotásaim" , csak zavart, hogy úgy írja le mindenki, mintha nem gondolnám komolyan.

Mondta már a rajztanár azt is, hogy az árnyékoláson még csiszolni kell, vagy el van csúszva , stb.

2016. nov. 22. 22:03
 18/19 A kérdező kommentje:

De csak az igazat mondom, tényleg szeretem a Nirvana-t, és kifejezetten idegesít, ha valaki divatból fel vesz egy Nirvana pólót. ( meg nekem egyébként sincs Nirvana pólóm, szóval nem is tudnék vele "Menőzni" :D )

Ha meg menőzni akarnék, akkor felvennék egy Ariana Grande-es pólót , mert a tévhittel kapcsolatban az mindenki szerint gáz, ha valaki csak azért szeret egy zenekart, hogy menő legyen . Én egyébként az egyediséget sem árosítottam azzal,hogy valaki menő. Meg egyébként is, az sulinkban egyenesen leszólják a Nirvana-t ( jó , mondjuk szívesen fejbe rúgtam volna azt a hülye gyereket, aki elkezdi nekem , hogy "na ez is nagyon zene" ) Szóval egyedül max. Ariana Grande-s pólóban tudnék menőzni :D Van egy lány a suliból, Ramones pólóban tesizik, miközben Katy Perry-t hallgat, hát senki szemében nem lett több ... :D

2016. nov. 22. 22:11
 19/19 anonim válasza:

Nem vagy egyedi....

Nem feltétlen attól lesz valaki az, hogy az emberek 'megjegyzik'...

2017. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!