Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek a kézírásából...

Valakinek a kézírásából kikövetkeztethető az illető szexuális beállítottsága?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 10:22
1 2
 11/15 jeverezi ***** válasza:

Szerintem nem!!


A szexuális beálítottságot apró jelekből lehet észrevenni. Férfi homoszexuálisoknál: a szem nagyon árulkodó, hogyan néz egy másik szép fiúra, a hanglejtés, a kezének a tartása mennyire egyenes a csuklón túl vagy milyen lazán szokta elengedni, akkor a fenekének a mozgása nagyon árulkodó hogy lányosabban megy e de ilyen apró hogy egyik feneke jobban lemegy mint a másik


tehát a férfiaknál ezek


nőknél nem tudom mert nem figyelem őket de talán fiúsan öltözik egy lány vagy agresszív, csak fiúkkal barátkozik akkor 90% hogy leszbi

2017. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne vedd rossz néven, de ez hülyeség.
2017. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 jeverezi ***** válasza:
97% pontossággal megmondom ki meleg és ki nem
2017. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#4es vagyok és jókat mulatok pár emberkén, magyaron akkor a grafológia áltudomány? :) lol akkor ezek szerint nem köt az etikai esküm--megsúgom, h végzett grafológus vagyok, bár nem dolgozok benne, de bárki akivel eddig megismerkedtem szószernt bef-osott amikor megtudta mi a hobbim... ha ennyire gagyi amit ti leírtok, akkor neharagudjatok magatokkal bas-ztok ki :) azt is meg lehet tudni egy írásból, hogy ki mennyire hazudik-khmm amerikában is vannak direkt ilyen központok ahol írás analízissel foglalkoznak, de áhh dehogy tudomány áhh dehogy :-P az, h Mo.on már ekkora a súlya,az meg politika meg részben tényleg felhígúlt a grafológusok képzése is.

plusz egy infó-gépelt szövegből is tudok következtetéseket levonni a másik személyiségéről, az elütött betűkből is stb. de inkább maradjon a tömeg abban a hitben, hogy ez áltudomány.. én meg jókat mosolygok legalább :D

2017. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az előző egyik munkahelyemen valószínű csalást/sikkasztást követtek el, és több száz embert behívtak az ország másik felére kihallgatásra, és írattak velünk egy csomó szart, de vagy egy A4-es oldalon keresztül. Direkt a kézírásra mentek rá. Csak nem ezt is grafológussal vizsgáltatták meg? :D
2017. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!