Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is így csináljam?

Szerintetek is így csináljam?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagy dolog, inkább kicsit bosszantó csak!

Szóval én szoktam letölteni filmeket a szüleimnek örömmel, szeretem őket, meg úgy vagyok vele hagy szórakozzanak, ne az ilyen f@s zom barátok köztöt, meg béna magyar sorozatokat nézzék, pláne ne a Mexikói szappanoperákat. Sokszor tetszik is nekik, néha nem nyeri el a film a tetszésüket!

Mostanában elkezdtem sorozatokat is lehozni nekik!

Tényleg a legjobbakat amik hatalmas elismeréseket kaptak, erre azt mondják rájuk hogy elmennek, meg jobb mint a reklám. Ha már nem világszínvonalú részt kapnak már egyből unalmas-gagyi-vontatott!! Még az izgalmasabb részekre is! Ezek után úgy vagyok vele hogy több sorozatot nem viszek le nekik, max ha ők mondják hogy a reklámban volt egy, vagy stb akkor, de én magam nem! Megnéznek napi 10 részt, de azért nem nagyszám!


2016. nov. 24. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jól csinálod.
2016. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnénk helyetted dönteni.
2016. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, meggondoltam! Úgy vagyok vele hogy most már rákérdek, és hozok nekik ha érdekli őket!

Csak hirtelen felindulásból írtam a kérdést, mert nem olyan jól esett hogy ilyen nagy sorozatokat lenéznek!

Bár szerintem csak nem vallják be hogy jók, mert azért csak nem néznénk napi 10 részt, meg nem ajánlanák másoknak se.

2016. nov. 24. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Most csak én nem értem, hogy mi a probléma? :D
2016. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Felkaptam a vizet hogy töltöm le nekik a sorozatot, nézik is mint az állat, de közben csak a rosszat jegyzik meg pl: ez unalmas rész volt, stb.

De inkább én voltam most a hülye, kicsit túlreagáltam, sajnos!

2016. nov. 24. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Most jól döntöttél. Tetszik ,hogy átgondoltad.
2016. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként az a röhej, h a tévében akad némi színvonalas sori, meg ism.terj. (az adás max 10%-a), de a többség pont azokat nézi a legkevésbé, a legkisebb lakosság-számarányban... Bár ha igazán szigorúan szemléljük, az ism.terj. is féligazságokal teli gagyi, ami mainstream (Spektrum, NatGeo).


Bár az igaz, pl egy útikalauzban a tájak szinte tuti reálisak, legfeljebb van úgy, hogy kiemelik a kevésbé domináns területeket, adott tájegységről, bújtatott reklám jelleggel.

2016. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!