Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltatok amikor...

Ti mit csináltatok amikor rájöttetek, hogy ideje elkezdeni igazán élni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tegnap jöttem rá ha m,ár csak egyszer élek, akkor meg mit tökölök? Ha az életből csak egy van, akkor az a 70-80 év ne csak arról szól, hogy úgy csak elvagyok, hanem hogy kiéljem magam. A baj csak az, hogy nem tudom hogyan tudnám kiélvezni az egészet.

Valakinek valami ötlete?

17/F


2016. nov. 26. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Bulizz, dugj, igyál, menőzz Iphoneal csajozz Ferrarival.
2016. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gömbicica ***** válasza:
100%

Töltsd meg tartalommal az életedet.

Ha van feladat, vagy cél, akkor nem csak arról fog szólni, hogy "elvagy".


ha valakinek nőzésről, dugásról, ferrariról szól az élet, az is unalmas tud lenni!!!


Tanulj, legyen elképzelésed a jövődet illetően, és valósitsd meg a terveidet.

2016. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rájöttem hogy ideje élni, akkor rájöttem hogy ehhez pénz kell, elmentem dolgozni, most nincs időm élni :D
2016. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már a legelején tudtam, hogy egyszer élek, de mikor 12 éves voltam, nem volt Sluthate, Lookism.net, meg más efféle oldalak, ahonnan tájékozódhattam volna arról, hogy miért kezelnek szubhumánként, és hogyan javíthatok az életminőségemen.
2016. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elkezdtem rendesen tanulni a matematikát.
2016. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem tapasztalatokat gyűjteni, és vártam az élményeket, minél többet be akartam fogadni és kimenekülni az akkori szürke és depressziós közegből. Kimozdultam a komfort zónámból és a megszokásból.


Középsulinak vége volt, szétszéledtünk kicsit a barátaimmal, nevelőapám rákos volt és szívműtéten is akkortájt volt túl, anyáék hitelei már akkor is az egekben voltak, szegények voltunk ( még most is). 18 évesen fogalmam sem volt, mit kezdjek az életemmel, merre tovább, de onnan menekülni akartam, csak ezt tudtam.


Kimentem Angliába auparkedni, mert bennem volt a kalandvágy és így tudtam kiszabadulni az életemből kicsit.

Meg volt a fent és lent is kint, de mindenképp megérte.

Aztán továbbtanultam, csodálatos évek voltak, életem legszebb időszaka.

Közben folyamatosan kerestem a hivatásom, mert nem tudok robot módra, élettelenül csak dolgozni cél nélkül.

Folyamatosan tanulok, még így is, hogy az elmúlt éveimben csak kizárni tudtam, mit nem szeretnék kezdeni munka téren magammal, azért szép lassan ráterelődtem a jó irányba ( talán). De van B terv is, de az ilyen pótlólagos semmi extra. Én az A-t akarom, amire végre rátaláltam. :)


Számomra erről szól az élet. Hogy nem állapodok meg a sz.arban, és ott tudok hagyni lehetetlen helyzeteket, és menni előre, tanulni és tapasztalni. Nem elég csak képzelődni, hogy de jó lenne, hanem még ha apránként is, keresni a módot rá, hogy miképp érhetnéd el. Sokan erre nem képesek és inkább beletespednek a megszokott dolgaikba. Néha fáj, de a végeredmény eddig úgy néz ki, megéri. :)

25N

2016. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelve(ke)t, ismerkedj, utazz, egyél finomakat, barátkozz, ismerj meg kultúrákat, próbálj ki sportokat, egyéb tevékenységeket, lépj ki a komfortzónádból (!!). Ha majd pénzt keresel, tegyél félre olyan dolgokra, amik örömet szereznek neked. Ezek lehetőleg ne tárgyi dolgok legyenek, mert azok nem adnak igazi örömet, és pár év múlva el is felejted őket.

Én utazással töltöm a szabadidőmet, arra teszek félre pénzt, nem tárgyi dolgokat gyűjtök, hanem ÉLMÉNYEKET, tapasztalatokat, mert ezeken nem vehetem meg pénzen. Rengeteg országban jártam és olyan élményekben volt részem, amiket soha nem felejtek el. Megtanultam, hogyan kell egyedül helytállnom a világban, hogyan legyek bátor és hogyan bízzak magamban; mindezt tanulni kell, hiába van pénzem, ezeket csak saját tapasztalat árán érhetem el.

Azt persze te döntöd el, hogy neked mi jelenti a feledhetetlen élményt. Ha jön valamilyen sugallat, hogy kipróbálnál valamit, akkor tedd meg, ne félj magadtól, tapasztalj és megismered magad!

2016. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ittam-drogoztam-k**ztam-buliztam. Aztán "kiéltem magamat",de bírom a facebook idézeteket "SOHA NE BÁNJ MEG SEMMIT" :D azóta eltelt 2-év, és ha tehetném az egészet vissza csinálnám és inkább normálisan tanulnák meg minden.



Azóta a nagy "vagányságnak" a termését eszem", és mit ne mondjak k**a keserű.

Néha még rámjön a kiélhetném magam, de tényleg csak folyamatosan megszívom ezzel az életvitellel:D

Szóval én nem ajánlom, de úgyis menni fogsz szóval mindegy 24f

2016. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elkezdtem tanulni és szeretni.
2017. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elköltöztem otthonról, kerestem egy másik munkát, és elkezdtem egy szakot az egyetemen. A többi (barátok, élmények, stb.) mind ezzel jött :)
2017. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!