Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Családosok ti mit csináltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családosok ti mit csináltatok amikor rájöttetek hogy a Nőkhöz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Titkos viszonyt folytattatok vagy felvállaltátok?
2015. júl. 19. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Erre az ember tizenévesen már rég rá szokott jönni...
2015. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki jön rá, kedves első.


A társadalmi nyomás erős, és elég sokakat belekényszerít kompromisszumokba. Ha valaki mondjuk egy kapcsolatban korán teherbe esik, hozzámegy a pasashoz, akkor könnyen lehet, hogy csak 24-25 évesen lesz neki világos, hogy valami nem oké.


40-50 éve még simán éltek le az emberek egész életeket ilyen hazugság-kapcsolatokban, mert egyrészt nem volt másra lehetőség, másrészt nem voltak elég tájékozottak arra nézve, hogy mi van akkor, ha nem vagy olyan mint a nagy átlag.(és akkor persze megszülettek a frigid feleségekről szóló történetek, stb)

Ezen kívül a leszbikusok nagy része nem véletlenül lett apáca.



Kérdező, sosem igazán késő. Oké, a gyerek élete is fontos, de attól még hogy anya vagy, neked sem ért véget az életed.


Egy boldogtalan szülő nem fog boldog gyereket felnevelni. Felelős vagy a saját lelki épségedért, és ebbe egy társ is beletartozik. Aztán még mindig meg lehet teremteni azt az elfogadó környezetet amiben mindketten biztonságban lesztek.


A gyereknek meg mindent az életkora alapján megfelelő szavakkal kell tálalni. Léteznek nagyon cuki mesekönyvek, amikkel el lehet mesélni hogy mi történik, úgy hogy a gyerek megértse.

A heteroszexualitást (megjegyzem nagyon agreszívan) propagálja az összes tündérmese, disney film és népmese. Miért ne lehetne másféle dolgokat is megértetni a gyerekkel ilyen módon, mint pl. a homoszexualitás, mozgássérültség, etnikai kérdés, stb.

2015. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
(A 2. válaszoló nagyon hasznos választ adott!) Nekem a szüleim 5 éves koromban váltak el. Édesanyám jelenleg nővel él együtt már több mint 3 éve, de előtte is csak nőkkel volt kapcsolata. Én ezt teljes mértékben elfogadtam, és örülök a boldogságuknak. Nagyon jól kijövök a hölggyel. Anya elmondása szerint biszexuális, és apát is ugyanúgy szerette, de én azt gondolom, hogy inkább leszbikus ő. 21/F
2015. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éves párkapcsolatban jöttem rá, 18 éves koromban, hogy nőkhöz is vonzódom. Aztán még 4.5 évig tartott a kapcsolatom, most barátnőt szeretnék. :)

Nem tudom, mennyi idős vagy kérdező és nekem nyilván nincs elég élettapasztalatom megfelelő választ adni, de annyit tudok, hogy azért legalább pár embernek jó érzés elmondani, hogy a saját nemedhez is vonzódsz.

2015. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!