Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki azért...

Van itt olyan, aki azért magányos, mert kiveri a biztosítékot a többi ember gondolkodása, vagy esetleg a tiéd az övéket?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy mik azok a dolgok, amikről folyamatosan hazudni kell vagy hallgatni, hogy ki tudj jönni másokkal.


A negatív is érdekel, pl. ha olyan embereket, csoportokat utálsz, amit nem szokás nálunk, vagy nem háborodsz fel valamin, amin "illene", akármilyen nem mainstream gondolkodás jöhet.


Ugyanígy érdekel, hogy mi zavar másokban, lehet olyasmi, ami a tömeges gondolkodás része (vagy ezt hazudják, mert PC-k), de tényleg olyasmi is, ami többeket irritál, mégis sokan ilyenek.


2015. dec. 31. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha vmi nem tetszik azt megmondom. Ha vki kepes ezt elviselni akkor a baratom. Ha nem akkor altalaban utal....
2015. dec. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Pl. utálok köszönni. Ha valaki olyannal találkozok, akivel tudom, hogy szivesen együtt fogom tölteni most az időmet, nekik szoktam köszönni, de az hogy belépek egy helyiségbe ahol van egy rakás ember akivel akár órákig át fogunk nézni egymáson (pl. osztályterem) mi a francnak köszönnék? Mert "elvárják". Na szerintem ez baromság.


A másik a tüsszentésnél az egészségedrezés. Amikor azon vagyok hogy qrvaanyázva keresek egy zsebkendőt, még valaki odaszól hozzám, sőt nekem még arra válaszolnom is kell hogy "köszönöm"? Azér ilyet


Van még jópár dolog de most lusta vagyok megfogalmazni

2015. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlenül mondanám, hogy magányos vagyok, de az elmúlt éven belül a szüleimen és munkatársaimon kívül nem találkoztam más emberrel.


A vicc az, hogy nem is vágyom társaságra, mert elegem lett az emberekből. Vagy idegesítenek mert megy folyton a siránkozás, hogy "jajj de szar az élet" és közben változtatni nem akarnak, vagy szimplán hülyének néznek, esetleg kiközösítenek körmönfont módon (lol munkatársak). Egyszerűen nincs kedvem az emberekhez, pedig az egyetem alatt kifejezetten szociális voltam.


Ha meg valakinek beszólsz és nemtetszésnek adsz hangot (úgy, hogy igazad van), akkor meg mindenki ellened fog fordulni. Tököm tele van az emberekkel, komolyan.

2015. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

őszinte vagyok, a hazugságot, vagy ferdítést rögtön észreveszem és ezt meg is mondom

ez sok mindenkinek nem tetszik

2015. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom az emberekkel, hogy nem tudom megtalálni egyiknél sem a "közös" nevezőt. Ez alatt azt értem, hogy vannak szélsőségek, embertípusok, akik szilárdan kitartanak életstílusuk és viselkedésük mellett.


Nincs olyan "átlag" ember, akinek van ugyan saját véleménye, de képes elfogadni más véleményét is. Nincs olyan ember, aki nem okoskodná tele az egész beszélgetést. Nincs olyan ember, aki nem sík hülye az életfelfogásban, ne lenne túl laza, vagy éppen túl merev. S sorolhatnám ezeket a szélsőségeket :(


Félreértés ne essék, bennem is vannak zavaró és negatív tulajdonságok. Lehet amiatt vagyok magányos és egyedül, mert nem tartozok sehová, csak az aranyközéputat járom.

2015. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze mert nincs a világon 1 öszinte ember az összes képmutató hazug
2015. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!