Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen éretlen? Egyszerűe...

Miért ilyen éretlen? Egyszerűen ezzel elrontja az egész életét.

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel egy gimnáziumba mentünk (ez a megye egyik legjobbja). Ő már általánosban is elég gyenge tanuló volt 3-4. De végül is bejutott a gimnáziumba (az meg még egy hosszabb sztori, hogy hogyan és miért). Tavaly azt ígérgette, hogy majd középsuliban tanulni fog. Ne is mondjam, nem így lett. Egy hónap alatt 5 (!) egyest kapott. Ezek közül 3-at a specnyelvből, 1-et irodalomból, amiből most még igazán könnyű anyagot veszünk (görög istenek), és fizikából, amit előtte el is magyaráztam neki (út, idő, sebesség). Ezt így még nem mondtam a szemébe, mert csak sértődés lenne belőle :/ A többi barátnőim azt mondják, hogy ne foglalkozzak vele, az ő élete, azt csinál amit akar. De egyszerűen nem tudom tétlenül ezt nézni. Ha pl. átküldök neki egy előzetest, ami másfél perc, akkor azt mondja, hogy nem tudja megnézni, mert éppen tanul. Ha megkérdezem másfél óra múlva, hogy megnézte-e, akkor azt mondja, hogy azóta is tanul, nem volt rá ideje.

Előző németen (ez a specnyelvünk) jól ki is osztotta a tanár, hogy ez így nem lesz jó, de ő csak röhögött rajta.

Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan tudnám rávenni a tanulásra. Valakinek valami ötlet? Ha mondom neki, hogy tanulni kellene, akkor mondja hogy majd fog.


2015. okt. 3. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy valami betegség áll a háttérben és ezért nem érti az anyagot?


mi lenne, ha egyik delután leülnél vele tanulni? :)

2015. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy valami zavara van, vagy otthon olyan családi körülmények vannak, hogy ez megnehezíti, hogy tanuljon, de nem akarja neked bevallani?
2015. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, nem vagy az anyja. Nem lehet eszed más helyett.
2015. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

prostitúcióval jól lehet keresni, és van is rá kereslet manapság.


Ha jól néz ki akkor elég egy pénzes faszit kifognia, és élete sínen van.


Kit érdekel ezek után az irodalom, meg a német?

2015. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!