Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan fiatalok...

Vannak itt olyan fiatalok akik nem azzal kezdik a napot hogy belövi a haját, megnézik a Facebookot hanem azzal hogy elolvassa a híreket vagy megnézi a reggeli híradót?

Figyelt kérdés

Nekem minden átlagos reggelen az az első hogy felmegyek az Indexre vagy az ATV-re és elolvasom a híreket aztán meg jön a facebook stb...

Este mindig megnézem a híradót is, akár többet.

Példáúl ha valahová utazok akkor veszek egy politikai napilapot (rip. Népszabadság) és egy magazint de ha választani kell akkor a napilap.

Gyermekkorom óta nézem a híradókat, sokszor nem is értettem mi volt benne de néztem mert szerettem. Vannak még ilyen fiatalok? Az én közösségemben még olyan se nagyon akad aki hetente legalább egyszer olvasna valamilyen cikket ami szerintem elég nagy baj.

16f



2016. dec. 4. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezeknél a szélsőbal vadliberális szennylapoknál még a facebook is jobb lenne, te meg ráadásul büszke is vagy rá, hogy ezeket olvasod. Csak gratulálni tudok.
2016. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem fiam, te különleges vagy. Több ilyen ember kéne, mint amilyen te vagy. Az emberiség tökéletes egyede vagy. Te vagy a kiválasztott, aki megmenti a mai romlott, swag yolo páwa fiatalságot a totális dekadenciától.

Megvolt a napi egónövelés, most mehetsz aludni.

2016. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Úgy látom a sok nagyokos megérkezett.

Nem értem mi a baj azzal ha egy fiatalnak is vannak politikai beállítottságai.

De úgy hiszem erre az oldalra sem lehet már értelmes kérdéseket feltenni...

2016. dec. 4. 21:02
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy látom a sok nagyokos megérkezett."

Kezdve veled aki feltette az "okoskodó" minden fiatal bezzeg én kérdést...


"Nem értem mi a baj azzal ha egy fiatalnak is vannak politikai beállítottságai."

Nekem az a bajom, hogy egy fiatalnak ne "beállítottsága" legyen, hanem legyen tájékozott és tisztán látó.


Csak éppen tájékozott nem attól leszel hogy két pofára tömöd a kormánypropagandát, mert attól még az is jobb, ha magasról tesz az egészre.


Másik legnagyobb gondom az, hogy aki a világ politikájával foglalkozik, pont az szarik legjobban a saját életére. Olyan ez mint amikor a kocsmatöltelékek magyarázzák hogy működik a világ, pedig csak annyit kellene tennie hogy leteszi a poharat és elhúz dolgozni.

2016. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem mi a baj azzal ha egy fiatalnak is vannak politikai beállítottságai."

Gazdasági és társadalmi ismeret, rálátás és tapasztalat nélkül az nem beállítottság, hanem érzelmi alapokon nyugvó birka szellem;)

2016. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nekem is be van követve facen az összes nagy híroldal. nagyon jó dolog elsőként értesülni minden fontos dologról! :D


25f

2016. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Someone Alone ***** válasza:

Nem vagy senkinél jobb, amiért politikával és hírekkel kezded a napod facebook helyett.

/Egy facebookot nélkülöző felhasználó/

2016. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy én több vagyok azoknál akik reggel belövik a hajukat
2016. dec. 4. 22:01
 19/19 anonim ***** válasza:

Én speciel reggel a hajam lövöm, este pedig olvasom a híreket.

Akkor? :D

Az aktuális hírek átböngészése nem 10-20perc naponta, szal reggel max akkor olvasok, ha látom, hogy krízis van :D

Szintén 16.

2016. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!