Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett a mai nőkkel, lányokka...

Mi lett a mai nőkkel, lányokkal, hova tüntek a normális, kedves, megbízható lányok? Túl sok csalódás ért? 19F

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok lassan 20 gimnáziumban 3 évig szerelmes voltam egy lányba aki szivatott, majd 11. ben összejött az egyik lány osztálytársammal. Ezek után 18 évesen lett az első barátnőm aki felszedett engem, de én megbecsülöm ha valaki szeret ezzel ellentétben amikor velem volt látványosan más fiúkat nézett, elvárta hogy mindig mindent én fizessek neki, mindenben segítsem amikor semmit nem tett meg értem, ezért tudtam hogy ez nem fog működni, nem feküdtem le vele se semmi. Majd 2 hónap múlva szakítottam vele személyesen, nagyon megviselte de nem tudom ilyen viselkedéssel mégis mire számított. Ezek után 3 hónappal találkoztam egy lánnyal akit régóta ismertem évek óta nap mint nap beszéltünk facebookon. Ő akkor 16 éves volt én 18. Fél évig voltam vele ezalatt se szülinapomra se valentinnapra nem kaptam tőle semmit úgy általában sose kaptam tőle semmit kivéve, hogy egyszer vett nekem egy darab csokit... Én mindig amikor találkoztunk valami meglepetésel készültem neki mindig énmentem hozzá mert nemakartam hogy sokat utazzon. Ő rendszeresen késett én elkéstem egyszer és hatalmas műsort rendezett. Fél évig voltam 3x mondta azt hogy szeret ezek után egy lány egy házibuliból, ahol voltam számomra érthetetlenül elterjesztette a barátnőmnek, hogy én nyomultam rá, amikor én nem voltam olyan állapotban, hogy erre képes legyek. Majd találkoztunk elhordott mindennek, hogy nem bízik bennem, bulizok stb.. Írtam neki facebookon, hogy most mi van aztmondta adjak neki egy kis időt én vártam minden hétvégén irtam neki sose válaszolt. Egy hónappal később megírta, hogy már nem szerelmes belém és letiltott mindehol még reagálni se tudtam rá. Megjegyzésként a fél év alatt nem feküdtünk le se semmi mert várni akart én viszont szívesen volna rá akár évket is annyira szerettem. Ezekután írtam a barátnőjének, aki azt mondta hogy hagyjam békén mert megbánottam és már fél tőlem majd letiltott ő is. Az utóbbi időben azt veszem észre magamon most, hogy 8 hónapja még csak nem is csókoloztam, hogy a szexuális vágyam teljesen eltünt és ezért tiszta fejjel áttudom látni, hogy a mai lányok egytől egyik önző undorító emberek, akik tényleg nem érdemlik meg, hogy a férfiakkal egyenrangúként kezeljék őket. Ez alól az egyetlen kivétel a hugom, akire tudom hogy mindig számíthatok ő is megbecsül engem mert már kiskorunktól kezdve bármi volt mindenben számíthatoot rám, mindig mindent megtettem érte, és ő is értem. Lány létére ő is belátja, hogy a mai lányok nagyrésze gusztustalan "ember"- habár az ilyeneket embernek nem nevezném, ős is inkább fiúkkal barátkozik. Megjegyzésként én egy helyes, sportos, önzetlen, kedves, egyetemista fiú vagyok aki képtelen felfogni, hogy mi van a mai lányokkal. (csak azért mielőtt olyan kommenteket kapnék, hogy bennem van a hiba)

2016. dec. 10. 17:34
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

30#

Az ilyen emberek sosem lesznek boldogok. Mindegyik egyedül és megkeseredetten végzi úgy, ahogy a kérdező is fogja. Semmit nem tesz magáért és a céljaiért, ha valami nem jó neki akkor csak sipákol, másokat okol, de tovább fetreng a szarban. Nem tudsz mindenkin segíteni és hogy őszinte legyek, a kérdező félék nem is érdemlik meg a segítséget.

2016. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim válasza:
5%
Legyél velük tapló,amikor kell.Érezzék,hogy egyáltalán nem fontosak,bármikor lecserélhetőek.Egyből próbálnak megfogni és teljesülnek vágyaid...
2016. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ez teljesen igaz a mai lányoknak erre van szüksége, hogy ne unjanak rád. Ezzel viszont az a baj, hogy a természetem nem ilyen és így egy idő után belefáradok a színjátékba. De valahogy arra vannak programozva, hogy csak azt vegyék észre, hogyha ártanak nekik, a kedves kezdusokat sose jegyzik meg, mindig csak a negatívat. Bár valami pozitív tapasztalatom lenne a családom női tagjain kívül a lányokról, azonban a fiú barátaimon kívü egész életemben egy lányra se számíthattam. Még gimnáziumban is, mindig a női tanáraim húztak le a férfiak általában megadták a jobb jegyet. Próbálok visszaemlékezni, átgondolni a múlt eseményeit, hogy van-e bármilyen pozitív tapasztalatom, emlékem, ami lányokhoz köthető, de sajnos nincs egyetlen sem. Most eszembe jutott, hogy egyszer sétáltam hazafelé pár éve úgy 16 lehettem, és egy bőrkabátos nagyobb darab nő vállal belém jött szándékosan, de hogy miért, arra a mai napig nem jöttem rá. :D, Már akkoris éreztem, hogy ezekkel nem stimmel minden. Vagy, amikor a legjobb barátom barátnője elkezdte a kezemet fogdosni az egyik buliban. Mit gondolnak ezek komolyan. És még sorolhatnám, de tényleg bár egyetlen poitív tapasztalatom lenne. Az a lány aki fél évig velem volt ő volt az egyetlen akivel normálissan tudtam elbeszélgetni, bíztam benne, annak ellenére, hogy tudtam, nem számíthatok rá., mivel kimutattam neki, minnyire fontos is ő nekem - ezért nyilván le kellett tiltania mindenhol, hiszen ez a helyes. Nálam ez rakta fel a pontot az i-re.
2016. dec. 13. 20:07
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

31

Igazad van, hagyom a francba. Ha meg akar esetleg segítséget, akkor a leírt tanácsokat megfogadja, többet tényleg nem lehet tenni!

Tudod, van ez a vicc:

-Hány pszichológus kell egy villanykörte becsavarásához?

-Elég egy, de a körtének is akarni kell. :D


Úgyhogy kérdező, minden jót, dönts, ahogy akarsz, de azt tudod, hogy az életedért és a boldogságodért egyedül TE felelsz, nem pedig az háromésfélmilliárd-mínusz-a-húgod "pénzéhes, önző, lelketlen, undorító" lány, aki "meg sem érdemli, hogy a férfiakkal egyenrangúként kezeljék őket".

2016. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de nem tudom, mennyire tűnt föl, hogy két normális lány (vagy több is) tanácsot adott és próbáltunk segíteni.

Ennél többet mi sem tehetünk, mert ha az előítéleteidtől nem látod a valóságot, akkor konkrétan olyan, mintha a falhoz beszélnénk.

Legyél nyitott, és egy-egy csalódás miatt ne hordd le az összes lányt.

2016. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Igen, pont az a baj, hogy nem csak 1-2 csalódársól van szó, hanem csak csalódásról. Van egy ötletem a következő 2 hónapot arra fogom használni, hogy minél több lányt megalázzak, összetörjem a szivét és sírni lássak. Azthiszem ez az egy dolog ami segítene. Köszönöm a segítséget, és a kedves segíteni akaró válaszokat, de azthiszem rájöttem, hogy az a baj, hogy túl sok utálat, indulat és gyűlölet gyülemlett fel bennem az évek alatt, amit ki kell engednem. Ez ugyanaz, mintha valakit rendszeresen bántanának az iskolában, és ha hagyja magát, (nem üt vissza), akkor csak rosszabb lesz. Eljön egy pont amikor aztmondja az ember, hogy elég, ez itt az én időm. A nagymamám azt tanácsolta, hogy keressem meg fél éves barátnőmet és pofozzam le, azt hiszem, holnap ezzel kezdem. Majd megírom itt, hogy sikerült.
2016. dec. 13. 20:36
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

36#

Fel fogod pofozni a volt barátnődet? Te annál is nagyobb féreg vagy, mint ahogy eddig gondoltam. Remélem egyedül maradsz egész életedre, bar amúgyis afelé haladsz. Meg azt is remélem, hogy a csaj apja majd megkeres és egyenként töri el az összes ujjad

2016. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Nem, pont az a baj, hogy nálam, kedvesebb, megbocsájtobb fiú nagyon ritka. Én még azt is mondtam a barátnőmnek, hogy nyugodtan megcsalhat ha szeretne, csak ne hagyjon magamra. Tényleg az a baj, velem, hogy olyan vagyok/ voltam eddig mint egy igazi balek, akivel bármit megtehet az ember mindenféle következmény nélkül. Na ennek itt vége van, és ahogy azt sokan tanácsolták magamon változtatok, és visszaadom a sok fájdalmat amit nekem okoztak és eddig csak lenyeltem.
2016. dec. 13. 21:27
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszom még mindig él. Plusz hozzáteszem, hogy beteg vagy, menj pszichológushoz.
2016. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Nem kell visszaadni, és nem kell hagyni magad megalázni.


A barátnődnek komolyan azt mondtad, hogy megcsalhat, ha szeretne? O.o

Tartsd magad ennél többre, ne csinálj magadból portörlőt!

Asszem vágom már, miért hagyott ott:/


És miért akarnál ártatlan lányokat megalázni és megbántani? Komolyan mondom, kezdesz ijesztővé válni.


Verd ki ezt az összeesküvés elméletet a fejedből, mert nem a női nem eredendő bűne az, hogy neked sz*r. És ha pl engem (vagy bárkit) hitegetnél, becsapnál, átvágnál, a szívembe taposnál azzal az indokkal, hogy "a barátnőm otthagyott és az összes nő köcsög, tehát te is", akkor komolyan nem tudnék mit kezdeni a helyzettel, és ha olyan lennék, mint te, akkor én is elkezdeném a bosszúhadjáratomat a fiúk ellen. Kissé abszurd, nem?


És igen, tényleg abszolút önzetlen, kedves, figyelmes és segítőkész vagy ezzel a hozzáállással...

2016. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!