Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett a mai nőkkel, lányokka...

Mi lett a mai nőkkel, lányokkal, hova tüntek a normális, kedves, megbízható lányok? Túl sok csalódás ért? 19F

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok lassan 20 gimnáziumban 3 évig szerelmes voltam egy lányba aki szivatott, majd 11. ben összejött az egyik lány osztálytársammal. Ezek után 18 évesen lett az első barátnőm aki felszedett engem, de én megbecsülöm ha valaki szeret ezzel ellentétben amikor velem volt látványosan más fiúkat nézett, elvárta hogy mindig mindent én fizessek neki, mindenben segítsem amikor semmit nem tett meg értem, ezért tudtam hogy ez nem fog működni, nem feküdtem le vele se semmi. Majd 2 hónap múlva szakítottam vele személyesen, nagyon megviselte de nem tudom ilyen viselkedéssel mégis mire számított. Ezek után 3 hónappal találkoztam egy lánnyal akit régóta ismertem évek óta nap mint nap beszéltünk facebookon. Ő akkor 16 éves volt én 18. Fél évig voltam vele ezalatt se szülinapomra se valentinnapra nem kaptam tőle semmit úgy általában sose kaptam tőle semmit kivéve, hogy egyszer vett nekem egy darab csokit... Én mindig amikor találkoztunk valami meglepetésel készültem neki mindig énmentem hozzá mert nemakartam hogy sokat utazzon. Ő rendszeresen késett én elkéstem egyszer és hatalmas műsort rendezett. Fél évig voltam 3x mondta azt hogy szeret ezek után egy lány egy házibuliból, ahol voltam számomra érthetetlenül elterjesztette a barátnőmnek, hogy én nyomultam rá, amikor én nem voltam olyan állapotban, hogy erre képes legyek. Majd találkoztunk elhordott mindennek, hogy nem bízik bennem, bulizok stb.. Írtam neki facebookon, hogy most mi van aztmondta adjak neki egy kis időt én vártam minden hétvégén irtam neki sose válaszolt. Egy hónappal később megírta, hogy már nem szerelmes belém és letiltott mindehol még reagálni se tudtam rá. Megjegyzésként a fél év alatt nem feküdtünk le se semmi mert várni akart én viszont szívesen volna rá akár évket is annyira szerettem. Ezekután írtam a barátnőjének, aki azt mondta hogy hagyjam békén mert megbánottam és már fél tőlem majd letiltott ő is. Az utóbbi időben azt veszem észre magamon most, hogy 8 hónapja még csak nem is csókoloztam, hogy a szexuális vágyam teljesen eltünt és ezért tiszta fejjel áttudom látni, hogy a mai lányok egytől egyik önző undorító emberek, akik tényleg nem érdemlik meg, hogy a férfiakkal egyenrangúként kezeljék őket. Ez alól az egyetlen kivétel a hugom, akire tudom hogy mindig számíthatok ő is megbecsül engem mert már kiskorunktól kezdve bármi volt mindenben számíthatoot rám, mindig mindent megtettem érte, és ő is értem. Lány létére ő is belátja, hogy a mai lányok nagyrésze gusztustalan "ember"- habár az ilyeneket embernek nem nevezném, ős is inkább fiúkkal barátkozik. Megjegyzésként én egy helyes, sportos, önzetlen, kedves, egyetemista fiú vagyok aki képtelen felfogni, hogy mi van a mai lányokkal. (csak azért mielőtt olyan kommenteket kapnék, hogy bennem van a hiba)

2016. dec. 10. 17:34
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Miért hagyott ott? :( Nem értem túl kedves voltam és elnéző? Ilyet nem szabad mondani?
2016. dec. 13. 21:49
 42/48 anonim ***** válasza:

Nem a kedvességgel van baj. Hanem a szerelemnek pont az a lényege, hogy a fiú és a lány egymást választja. De ha egy fiú kijelenti, hogy "drágám, annyira szeretlek, hogy megcsalhatsz", akkor az azt sugározza, hogy a srácnak nincs tartása, nem tartja magát méltónak a lányra, sőt a barátnőjéről feltételezi, hogy meg fogja csalni. Holott a férfiban tartás van, önbizalom, magabiztosság, és megköveteli a neki kijáró tiszteletet, nem hagyja, hogy átgázoljanak rajta, de közben kedves, figyelmes, stb: amiket magadról is írtál (egyszóval: férfias). De ha nincs egy férfiban tartás, nem egyenes, és a barátnőjét lek*rvázza (nem szó szerint ezt mondtad, de ha belegondolsz, ezt jelenti), akkor olyan lesz, mint egy pincsi kutya: képes kint aludni a ház

előtt a vérfagyasztó hidegben, csakhogy a gazdi ki ne tegye. És a legtöbb lány fiút akar barátnak és nem kiskutyát.

2016. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Étem, akkor ez a dolog hiányzott belőlem a tartás. Az a baj, hogy én mindennél jobban szerettem azt a lányt és ilyet már nem fogok taláni. Egyszerűen annyira szerettem igen, hogy még kint is aludtam volna a hidegben. Annyira féltem, hogy elveszítem, hogy pont ebbe a hibába estem. És folyton csak magamat okolom ezért. Az első barátnőmnél akit nem szerettem férfi tudtam maradni de a szerelem elvette az eszemet. És mióta letiltott engem mintha elpattant volna az agyamban valami mert kb. 4 hónapja nincs szexuáis vágyam előtte pedig minden második gondolatom a körül forgott.
2016. dec. 13. 22:19
 44/48 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Mondanám, hogy felejtsd el a lányt, de ez gondolom nem ilyen egyszerű.

B verzió, hogy ha szereted, akkor elengeded. A másik ember szeretete azt jelenti, hogy az ő akaratát a sajátod elé helyezed, adott esetben te megőrülsz érte, ő pedig azt szeretné, hogy szakítsatok, akkor az ő akarata érvényesül, nem a tiéd.


Mondjuk az minden szempontból köcsögség volt tőle, hogy rögtön letiltott. Ha már szakít, akkor annyi gerinc lehetne benne, hogy ezt vállalja és a szemedbe mondja és nem elintézi egy gyors chat-üzenettel és letiltással.


Próbáld meg elengedni, ne emészd magad miatta.

2016. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Csinálj amit akarsz.Ennyire bajod van minden lánnyal,költözz egy szigetre.Nem megalázni kell őket,egyszerűen nem kell róluk tudomást venni.Felnőtt férfi sír-bőg,ahelyett hogy nem foglalkozna ezekkel.Más pasi taplógyökér,egyéjszakás,élvezi az életet,te meg itt sírsz.
2016. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Férjhez mentünk.
2016. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztően gáz vagy kérdező. Neked kéne egy-két saller, hátha attól észhez térsz.

Szegény lányok, nem csodálom, hogy egyiknem sem kellettél.

2016. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kedves,megbocsátó,odaadó fiú vagy.Hisz ezt sorolod magadról,de csak egy beképzelt,egoista se**fej vagy,semmi több,aki azt hiszi hogy ha az elképzelt női ideáljából is kivág valami,akkor az egy könnyűvérű k****a.
2016. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!