Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem tud valamit,...

Ha valaki nem tud valamit, akkor miért kell magát hülyének tettetnie?

Figyelt kérdés
A mai napokban több helyen is láttam eléggé észszerűtlen kérdéseket, még hülyébb válaszokkal. Értem én, hogy tudni szeretné a dolgokat, és értem én, hogy nem feltétlenül találja meg máshol, de könyörgöm... Ha van egy életbevágóan fontos kérdésed amit feltétlenül tudni szeretnél, akkor már régóta nem az a legjobb mód, hogy megkérdezed az interneten. Ez a hely sose volt az amiben 100%-ig meg lehetett bízni, és ez nem fog változni. Inkább mostanában még kisebb ez a mérték. Ez nem is feltétlen kérded, csupán véleménykifejtés.

2016. dec. 11. 01:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez nem is feltétlen kérdés, csupán véleménykifejtés. Nem bírok már írni sem... :(
2016. dec. 11. 01:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem. Az a baj, hogy észszerűtlen a kérdés? Vagy az, hogy ezt a neten teszi fel?

Konkrétan nem tudom, mire gondolsz.

Ha valamire szeretne választ találni az ember, miért ne kérdezze meg a neten is? Nyilván attól függetlenül máshol is keresi a megoldást, de egy próbát megér a net is, nem? Nem hinném, hogy a megváltást várják innen, csak egy próba, hátha.

2016. dec. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ha van egy életbevágóan fontos kérdésed amit feltétlenül tudni szeretnél, akkor már régóta nem az a legjobb mód, hogy megkérdezed az interneten."


Egyetértek. Soha nem értem azt, hogy lehet megbízni itt az emberekben. Elég megnézni a fordításos topikot.


Ha valamit tudni akarok, google-be beírom, és végignyálazok minden forrást, amit bead. De itt egy csomóan úgy vannak vele, hogy azt hiszik, tudják, mi a jó válasz, és a hülyeséget tényként adják elő.

2016. dec. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló,

Én a te feltevéseddel teljesen egyet értek, és nem azzal van a baj ha valaki megpróbálja. Azzal van a baj ha valaki itt várja azt a bizonyos megváltást. Mert azért valljuk be, botlottunk már olyan kérdés-válasz sorba ahol eléggé egyértelmű volt az, hogy a kérdező elvárta, hogy majd itt fog rájönni az életének az értelmére. :D

2016. dec. 11. 02:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Megváltás nem lesz, de néha egy kérdés mögé bújtatott óhaj, sóhaj, bánat, panasz és az arra érkező reakciók elegendőek a továbblépéshez. Meg azért egy két tűre rá lehet akadni a szénakazalban.
2016. dec. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az itteni kérdések nagy részére van válasz a neten, de az is sok ember baja, hogy hosszan kéne olvasgatni ezeket. Mondok egy példát. Valaki fogyni akar, avgy életmódot váltani. Egy sereg ilyen blog van, rengeteg bejegyzéssel, de ők azt akarják, hogy 5 mondatban foglaljuk össze.
2016. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy ilyen kérdést, ahol szerinted egyértelmű, hogy kizárólag innen várja a kérdező a megoldást?
2016. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!