Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam bejelentette, hogy ma...

A fiam bejelentette, hogy ma randizni fog egy csinos lánnyal. Nem fiatal még?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy szeretne egy kis anyagi támogatást. Májusban töltötte be a 12. életévet. Mondtam, hogy persze. Viszont féltem. A csaj is 12. Ez még csak gyerekszerelem ugye? Ne akarnak a csóknál és kézfogásnál továbbmenni?
2016. aug. 25. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Istenem persze hogy az én 14 vagyok és nekem se volt semmi komoly de a fiadon is függ de szerintem okosak ahhoz hogy ne legyen több ugy hogy persze hogy gyerekszerelem
2016. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi...ez még tényleg csak gyerekszerelem...és örülj,hogy bejelentette. :)
2016. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha normalis nevelest, felvilagositast kapott, akkor nem fognak tovabb menni. Jellemzoen azok szexelnek ennyi idosen (eleg sokan vannak a kornyezetemben is), akiknek rossz a kapcsolatuk a szuleikkel, vagy lelki problemaik vannak, viselkedes zavaruk. Manapsag egyebkent a gyerekek 1/3-a 12-13 eves koraban veszti el a szuzesseget, nem mondom, hogy ez jo dolog, de ez a tendencia.
2016. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
szerintem még az sem biztos hogy egyátalán eljutnak a csókig
2016. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Randi? Kicsit korai. De valoban, 12 eves lany ismerosom kiszivott nyakkal virit a Facebook-on:(
2016. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Azért a biztonság kedvéért adj neki pár óvszert és közöld vele, hogy nem örülnél, ha nagymama lenne belőled.
2016. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát már lassan nagyi lesz belőlem. 25 éves fiam barátnője terhes!!! :)
2016. aug. 25. 13:08
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem korai.

Szerintem most mutasd meg, hogy rád számíthat, és akkor később is tudni fogsz minden dolgáról, nem fog titkolózni, meg kijátszani.

Lehet csak fagyiznak, meg lógnak kicsit, aztán hazakíséri.

Ha eddig jól nevelted, bízz benne.

Utólag meg elmeséli majd.

2016. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell aggódni. Matisz papa csak "motojgot" ezen.

Légy vidám te is.

2016. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már elindult :) 18:00 körül viszi haza a lányt. Istenem, hogy lassan a legkisebb is kirepül a családi fészekből!
2016. aug. 25. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!