Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diákok! Hogy bírtok egy egész...

Diákok! Hogy bírtok egy egész nyarat végig dolgozni?

Figyelt kérdés
Suli mellett még örülök is, hogy melózok picit, de ahogy kitör a nyáriszünet, abbahagyom és max 1-2 napot megyek. Akkor nem motivál semmi. Inkább bulizok nyaralok barátokkal vagyok és nem látom értelmét havi 160 óra ledolgozásának úgy hogy a pénzemet nem is tudom mire költeni mert későn is jön fizu meg mire költsek ha nincs időm pl nyaralni?
2016. dec. 15. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenkinek tesznek a segge alá mindent...
2016. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehet de nekem sem. :) Mondom melózok csak nyáron elfogy minden kedvem tőle. Ezért inkább bevállalom hogy nem kapok 100ezret hanem az addig megkeresett pénzemből gazdálkodom vagy kérek egy keveset a szüleimtől.
2016. dec. 15. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Van aki év közben nem azért keres, hogy nyáron elbaxa, hanem besegít a szüleinek pl, akik rohadtul nem tudnak neki adni, mikor "elbulizta" az összeset...
2016. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak nyáron dolgoztam, akkor is úgy, hogy június-július, és augusztusból egy kicsit. Így volt miből elmenni nyaralni, és a maradékból tudok év közben kicsit költekezni. Pont év közben nem marad rá energiám, hogy suli mellett még dolgozni is menjek.

Bulizni, strandra járni meg lehet a pihenő napokon is, munka előtt, munka után: és még ismerkedni is lehet hasonló korúakkal is, hogy legyen kivel eljárni. :)

2016. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, látom azért van olyan aki nem háborodik fel azon ha valaki megteheti hogy két hónapot nem dolgozik a 12ből :) én megértek mindent csak nem tudom pár dologra a választ ezért kérdeztem :)
2016. dec. 15. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Én azt nem értem, hogy hogy lehet NEM dolgozni a nyári szünetben? Halálra untam volna magam, ha nem lett volna a meló. Esténként, vagy szabadnapokon találkoztam a barátokkal, műszak végén meg elmentünk meginni egy sört a munkatársakkal. Ehhez jó fel munkatársak kellenek, meg egy olyan munka, amit szívesen végzel, nem érzed úgy, hogy a fogadat húzzák közben :)

Már leérettségiztem, szóval nem választás kérdése, hogy dolgozom-e nyáron, de szeretem a munkám, egyáltalán nem bánom, hogy be kell menni dolgozni, a fentebb leírt okok miatt. Ha pedig a szüleid tudnak támogatni, nincs feltétlen szükséged a pénzre, akkor szerintem nem baj, hogy kihasználod a nyári szünetet, amíg van rá lehetőséged.

2016. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet... én annyira nem jöttem ki soha a munkatársaimmal hogy találkozzak is velük. Meg nagyon nehezen bírom a koránkelést, munkanapokon én nem tudnék bulizni mert ha 6kor kelek én 10kor már alszom is. :D Nyáron van hogy unatkozok de egy délig alvással máris kevesebb ideig tart a nap :P meg tudok találkozni a barátokkal, párommal, sorozatokat nézni, ilyenek. :)

Meg sok olyan munka van ami nem tolerálja a nyaralást, ezt nem értem, hisz csak diákmunka...

2016. dec. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!