Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főleg fiúk! Miért csináljátok...

Főleg fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Azon tépődik a nagy részetek, hogy nincsen barátnőm, a lányok/nők csak a külsőt nézik. Miért, ti nem? Ti is azt szoktátok rajtunk nézni mi mekkora hogyan. Egyszer egy srác pont ezt mondta nekem, mire rákérdeztem: Miért, ti nem? Erre azt mondta, hogy az más, ő pasiból van. Tudom, hogy nem mindenki mond ilyeneket, meg hisz ilyeneket, nem is akarok senkit megsérteni, csak érdekelne egyes srácok/férfiak miért csinálják ezt?

15/L



2016. dec. 17. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

igazad van, de én pl pont csípem a vagány és egyenes csajokat, akik meg is mondják, hogy mit szeretnének és mi kell nekik, nálam nyert ügyed lenne :)

egyébként meg kimondják vagy sem, ugyan kinek ne számítana a külső? akár csak az ösztön is ... vajon kin akad meg a szemed az utcán pl speciel neked? egy fullos srácon vagy egy olyanon, akiről messziről látszik h elhanyagolt, nincs ízlése, nincs stílusa stb? csak hát tudod ilyen álszent világban élünk, de még szerencse h vannak ilyenek is, mint te.

Megerősítem: lányok is és fiúk is természetesen a külsőt nézik. Aztán jön a belső.

2016. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

"az más, ő pasiból van" Pedig kicsit sem más, és ezt én férfiként mondom, teljesen jogos a kérdésed, a mi nemünk is ezt csinálja, csak ilyen nevetséges kifogásokat kitalál hozzá, hogy magát felmentse ez alól, persze ebbe én is beletartozok, szóval most itt magamról is beszéltem, én is ugyanúgy nézem a külsőt, de nem értetlenkedek amikor a másik nem is ezt teszi.

A legtöbbször nem is ezzel szokott a gond lenni, hanem hogy az embereknél az arányok eltorzulnak mivel a 2(belső):1(külső) arány fel szokott cserélődni.

2016. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld. :)

Igen, tudom mi is a külsőt nézzük először csak nekem általában a srcok mindig a fejemhez vágják ezt, de én sosem mondom nekik, hogy ők is. Persze, amikor mr nagyon elegem volt, mondtam, de amúgy nem szoktam.

2016. dec. 17. 09:15
 4/15 anonim válasza:
46%
Ti is azt szoktátok rajtunk nézni mi mekkora" Ami a kirakatban van az szerintem mindenki megnézi. Ha egy nagy szürke elefánt hátán mennék végig az utcán, mindenki az elefántot bámulná. Szerintem ez logikus, és normális.
2016. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
51%

Én is nézem a külsőt de soványtól a duciig bármilyen lehet a lány alakja, arc a fontos.

F

2016. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, én ugyan nem vagyok nő, de rengeteg nőtől hallottam, hogy olyan férfit keresnek(később) akik férfiasak, van bennük valami, ami megfogja őket.

És ez nem a haj, divat, stílus, hanem a férfias kisugárzás.

Rengeteg ilyen nő van.

Idővel, ez dominál minden nőnél, hiába erőltet magára bármilyen szépfiút, rájön...alkalmatlan vele élni, családot tervezni.

2016. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A belső az egyik legfontosabb, de külső vonzalom nélkül nem tudna az ember hozzá bújni se a párjához.

Ez alap. Pl a csajok is nézik a pasik seggét-testét, arcát s vannak akik csak a szerszámot keresik egy éjszakára...nah ez más téma is.


Annyi, hogy a pasik néha túúúl nyilvánosan lesik az embert, amíg a csajok inkább összesugnak vagy megtartják véleményüket (általában).

23-N

2016. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A két nem kommunikációját nagyban segítené, ha nem nevelnének beléjük néhány dolgot gyerekkoruktól kezdve.

Például, hogy a fiúk nem mutathatják ki az érzelmeiket, nem sírhatnak, ne foglalkozzon a külsejével, mert az is jó, ha csak egy fokkal szebb az ördögnél.

A lányoknál is van bőven ilyen, erre most nem térnék ki.

És igaz, amit felvetsz, szerintem mindenki külső alapján ítél.


21/F

2016. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)

Ment a zöld.

2016. dec. 17. 14:25
 10/15 anonim ***** válasza:
na jójó, és mindezeken felül avagy mindezek előtt, a méret az amit egy lányt el tud varázsolni, ezt se feledjük el itt a nagy kavarásban, mert olyan érzésem van, h pont a lényeg veszik el a sok elmélkedésben :)
2016. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!