Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főleg fiúk! Miért csináljátok...

Főleg fiúk! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Azon tépődik a nagy részetek, hogy nincsen barátnőm, a lányok/nők csak a külsőt nézik. Miért, ti nem? Ti is azt szoktátok rajtunk nézni mi mekkora hogyan. Egyszer egy srác pont ezt mondta nekem, mire rákérdeztem: Miért, ti nem? Erre azt mondta, hogy az más, ő pasiból van. Tudom, hogy nem mindenki mond ilyeneket, meg hisz ilyeneket, nem is akarok senkit megsérteni, csak érdekelne egyes srácok/férfiak miért csinálják ezt?

15/L



2016. dec. 17. 09:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Az egész kérdésben a pasiból vanra van kihegyezve érdekel mi ez?

Nagyon egyszerű a fiúknak és lányoknak nem ugyan az a nemi igénye igy a lányok megengedhetik maguknak hogy mást is nézzenek de a fiúk nem nagyon náluk ha már jó a külsőd 100%ig nem esélyed és álszent vagy hülye aki mást mond...


Kérdezd a koridbeli srácokat egy reggelükről és megtudod a különbséget:DD

2016. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljes mértékben igazad van, kérdező. Én úgy vagyok vele, hogy a legfontosabb szempont a belső, de nyilvánvalóan a külső fog először megfogni. Viszont ha jól néz ki az illető, de egy paraszt, akkor nem akarok tőle az ég világon semmit. És a külső sem úgy számít, hogy teljesen "fullos pasi" legyen, hanem egyszerűen fogjon meg a kisugárzása. És ha a kisugárzásával, stílusával eléri, hogy vonzódjam hozzá, plusz normális, rendes pasi belsőleg is, akkor szívesen megismerkednék vele egyre jobban és jobban is. De szerintem fordított esetben a normális férfiak is így vannak ezzel. Végtére is nem véletlen a mondás, hogy "A külső megfog, a belső megtart". :)

Csak az már más kérdés, hogy sokaknak CSAK a külső, a külcsín, a látszat számít...

20/L

2016. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor nekem soha sem lesz senkim............ Minden lánynak számít a külső......... A gond meg ott van, hogy nem nézek ki jól... (Enyhén szólva egy selejt vagyok..) Az igaz, hogy kedves vagyok és normális, de ez ma már semmit sem ér, ha az ember rosszul néz ki..... 20/F
2016. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: A külsőn igenis lehet változtatni valamennyire, hogy előnyösebben nézzél ki, de elsősorban a KISUGÁRZÁSON van a hangsúly, ahogy már írtam is. Nem egyszer vonzódtam már iszonyatosan olyan férfihez, aki nem volt épp egy Adonisz, de olyan stílusa és kisugárzása volt, hogy megőrültem érte. Kell egy kis magabiztosság (nem önteltségbe átfordulva persze!), humor, előzékenység, empátia, intelligencia, és máris ezerszer nyerőbb leszel, hidd el! :)
2016. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8%

Omg 0% hasznos válasz az enyém köszönöm jól lerontottátok az átlagom pedig csak az igazat írtam...Milyen kisugárzásról beszéltek?

Az illető járt chernobilban is?:D

Különben nem értem a kisugárzás dolgot de el tudom képzelni hogy a lányok az utcán geiger müller számlálóval keresgélnek pasit...

2016. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!