Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora súlyokkal csináljátok...

Mekkora súlyokkal csináljátok ezeket a gyakorlatokat? (főleg lányok)

Figyelt kérdés
guggolás,combfeszítő,lábtoló,koncentrált bicepsz,evezés csigán,csigás lehúzás?

2016. nov. 6. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Guggolás 60, combfeszito 60, lábtoló 80, koncentrált bicepsz 12, evezés 40, lehúzás 30. De próbálok feljebb menni egyébként szép lassan
2016. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A guggolást 40 kg-al csinálom, a combfeszítőt is, a lábtoló 80-al megy, a koncentrált bicepsz 14, evezés 30, csigán lehúzás 21.

Ez nálam fél év alatt ment fel, de a felső testem gyengébb, ki kellett hagynom pár hónapot egy betegség miatt.

2016. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdő vagyok, két hónapja járok terembe, teljes test edzést csinálok. (térdprobléma miatt a lábgyakorlatokat kisebb terheléssel végzem, lassan emelek a súlyokon...) A jelenlegi: guggolás 20 kg,combfeszítő 20 kg (ezt csak bemelegítésnek használom),lábtoló 50 kg,koncentrált bicepsz 8 kg,evezés csigán 25 kg,csigás lehúzás 25 kg.
2016. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.csak kíváncsi voltam,hogy kb hol tartok én úgy az átlaghoz képest :) amúgy ha valakit érdekel én így vagyok vele. guggolás: 60kg combfeszítő:50kg lábtoló:100kg koncentrált bicepsz:8kg evezés:23 kg csigás lehúzás:28-30kg.
2016. nov. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!