Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az egész fejem be van...

Ha az egész fejem be van kötve, arra hogyan reagálnak az emberek?

Figyelt kérdés

A boltban voltam, gyalogoltam hazafelé. A pénztárcámat elővéve számoltam a pénzt, hogy mennyi maradt meg a vásárlásból, mennyit költhetnék el valami másra, amikor egy ember odarohant hozzám, késsel, a pénzemet követelte, én meg nem adtam oda neki, így a késsel felém közelített. Megvágta az arcomat egy ponton, ezért én visszatámadtam. Tudni illik, járok önvédelmi órákra, de kés ellen nem tanítottak meg védekezni. Egy pár rúgás után a srác, aki maximum 3 évvel lehetett idősebb mint én, alig állt a lábán, így fogta, és hasba akart szúrni, de ahogy félreléptem, még egy vágást ejtett az arcomon. Ebben a pillanatban kibuktattam a közelebb lévő lábammal, de közben elejtette a kést és beleesett a combomba.. Végül belerúgtam az oldalába, majd lehajoltam hogy kiüssem a csókát, miközben ő végig ütlegelte az arcomat. Egy nagy horoggal kiütöttem, majd kihúztam a kést a combomból és sántítva, elindultam haza. Egy párszor elestem, így még ott is lila foltok vannak, ahol el sem talált a csóka.

Most itt ülök itthon, a szüleim reakcióját inkább le sem írom. Két nappal a támadás után járunk, és a szüleim azt mondják, hogy menjek iskolába.

Hogyan fognak reagálni, amint meglátják hogy majdnem az egész fejem be van kötve, csak a jobb szemem látszódik?

15/F



2016. dec. 17. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, akkor, hogy ne kínlódj, megmutatom, hogy hol bukott a sztori (de amúgy több helyen is):

"de közben elejtette a kést és beleesett a combomba.. Végül belerúgtam az oldalába,"

Ez csak akkor teljesülhetett, ha levitáltál, ugyanis azzal a lábaddal nem fogsz rúgni, amivel belerúgtál az oldalába. De mivel azon a lábadon állni sem fogsz, így marad a lebegés.

2016. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
pont ezért lenne nagy hír ha születne egy ott XDD
2016. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#11 - mármint amibe a kés van, azzal nem rúgsz :D

Többi stimmel.

2016. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
ja igen. ráadásul hacsak nem egy minimum fél kilós penge elés hegyes kés volt(ami nem valószínű mert rabláshoz max pillangót szoktak használni) akkor hacsak nem 4 méter magasról ejti, nem áll bele a combodba.. max megvágja miközben lepattan róla.. de még azt sem biztos
2016. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Lol! :D

Na jó, amúgy tényleg kamu a sztori, vicces lett volna ha megtörténne. Csak kíváncsi vagyok hogy az ilyenekre hogyan reagálnak, és valami köntösbe akartam bújtatni. :)

Semmi harag, srácok, csajok, de erre kíváncsi voltam. :P

2016. dec. 17. 22:18
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
hogy reagálunk? látod egyből leesik hogy kamu, és röhögünk, hogy valaki van olyan hülye hogy ezt megpróbálja komolyan beadni, ráadásul még minden mondatával a sztorijának tesz keresztbe.. elég béna XD
2016. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát te beteg vagy. :D
2016. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az egyik osztálytársamat hallanám.Ő is szeret ilyen sztorikat mesélni. :D
2016. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ki tudja, lehet hogy az osztálytársad vagyok :D :D
2016. dec. 18. 07:59
 20/20 anonim ***** válasza:
Baszhatod az önvédelmi óráidat, kés ellen max 10 év Aikido, vagy valami mással tudnál védekezni!
2016. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!