Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a hétköznapi vagy...

Mik azok a hétköznapi vagy gyakori dolgok, amik titeket nagyon idegesítenek, bosszantanak?

Figyelt kérdés

Szoktatok miattuk bosszankodni, idegeskedni?

Hogya kezelitek a helyzetet?


Engem például iszonyat szokott dühíteni, amikor egyesek még annyi figyelemre sem képesek, hogy ne foglalják el az egész járdát úgy, hogy aztán kikerülni sem lehet őket, és még nekik áll feljebb, ha valaki ezt szóvá teszi.


Vagy amikor valaki mindenkire való tekintet nélkül üvöltve telefonál a buszon vagy más közlekedési eszközön (és nem cigány az illető).


De amin a legjobban szoktam bosszankodni, amikor kedvesen átadom az időseknek az ülőhelyemet (még akkor is néha, ha fut a busz után, tehát nem szorul épp rá), és eddig kb ha 20-ból 2 tudott egy nyamvadt köszönömöt kinyögni.

Egyszer hangosan vissza is szóltam, hogy "Szívesen!", erre én voltam a bunkó, mert mi az, hogy elvárja valaki, hogy egy olyan dolgot, ami az időseknek "alanyi jogon jár", meg kel köszönni...



Mik azok a dolgok, amiktől fel tudnátok robbanni?

Ti szóvá szoktátok tenni, vagy magatokban idegeskedtek/bosszankodtok?



2016. dec. 19. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a Fővám téren van egy pasi, aki rendszeresen megjelenik hatalmas magnóval, a vállára veszi, és bömbölteti. Rajta mondjuk röhögnek az emberek.
2016. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál az mind bosszant engem is.

Én egy eléggé nyugodt és pozitív ember vagyok úgyhogy amit a legkevésbé tudok elviselni azok az állandóan bosszankodó,idegeskedő,a világ minden dolgába belekötő emberek. Én is frusztrált leszek tőlük és inkább elkerülöm őket ha tehetem.

Egy példa: valaki mellett ülök az anyósülésen és az folyamatosan anyázik,mindenki balf@asz,mindenki lassú és analfabéta ( nem számít,hogy mondjuk csak betartja a szabályokat és nem 70-e megy 50 helyett..)

Na ilyenkor legszívesebben kiszállnék a kocsiból.

2016. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Huhú, van sok:

- akik színházban, moziban nem képesek viselkedni (hagyja 2 percig csörögni a telefonját, színházba farmerbe megy és zabál az előadás alatt stb.)

- a járdaelfoglalós engem is zavar... könyörgöm, ha vki tudja magáról, hogy nagydarab és lassan is megy, húzódjon már le a szélére, és ne középen battyogjon... és ha elnézést kérsz, hogy szeretnél mellette elmenni, még neki áll feljebb... ugyanez amikor egy baráti társaság kitalálja, hogy az út kellős közepén kell megbeszélniük mindent, elzárva az egész utat

- üvöltve telefonálás meg full hangerőn telefonon zenehallgatás

- neveletlen idős emberek... nemcsak, hogy nem köszöni meg, hanem fut a busz után, aztán nem képes 2 lépést menni az üres helyért, neki csak az a jó, amin te ülsz... nem engedik leszállni a buszról az embereket, bevágnak a sorba

- hangos csámcsogás

- ha kocsányon lógó szemmel bámulják a mellem kb. garbóban az utcán meg ha ezt megspékelik vmi obszcén viccel

- ha valaki nem tömött buszon úgy áll be az ajtóba, hogy 10 megállóig nem száll le, és nem hajlandó félreállni sem

- bele sem kezdek a facebookos viselkedésekbe, nem hiába nem vagyok fenn aktívan 6 hónapja (idióta idézetek, nőnek lenni megszűnt anyukák, elvileg barátok egymást mocskolása egy Fradi-UTE meccs után, drámázás)

2017. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nálam fogy ki a pénztárszalag, ha mégsem, akkor egy öreg szerencsétlenkedik az aproval, vagy elüti a pin kodot, vagy leállnak kuponokat számolni, vagy a pénztáros áll neki a-z-ig pontgyűjtő regisztráciorol magyarázni


Munkahelyen mindig nálam fogy ki a wc papir, főnök akkor jön, ha ennék, vagy pisilnék


Étteremben mást hoznak ki mint amit kértem.nem egyszer.


Értesítővel napok mulva végre nagynehezen elvánszorgok a postára a levélért, aznap/másnap ujabb értesitő van a postaládámban..


Reggel mindig akkorra érek a zebrához mikor pirosra vált

Ha alapvetően forgalmatlan uttesten gyors át akarok menni, tuti, akkor jön 3 lassu auto is, előttük, utánuk sacc félorás szünet..


Ha végre megjavitok a kecoban valamit, akkor más megy tönkre.


Ha fagyizni megyünk, nagy ritkán, talán évente 3-szor, pont akkor van technikai szünet vagy leltár az egyetlen minőségi fagyizoban


Stb

2017. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 SirMoook ***** válasza:
100%

Ha olyan passzban vagyok, akkor minden idegesítő, de általában az emberi értetlenség tud nagyon felhúzni. Amikor ki vam írva, de mégse azt csinálja/oda dobja/ott megy be stb. Amikor köszönsz neki, és csak bambán mered rád. Amikor pl leírsz valamit ide, és kiírod, hogy de nem azért kérdezem mert... és csakazéris belekezd abba a témába.

Ilyen helyzetekben felrúgnám a tagot kortól nemtől függetlenül. (17/L)

2017. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha az emberek hazudnak vagy látszik hogy megsértődtek valamin, de azért nem képesek elmondani min (mert ugye nem nyilvánvaló, ha pedig nem teszed, mégjobban besértődnek).
2020. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!