Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit arulnak el az emberekrol...

Mit arulnak el az emberekrol a sebhelyeik?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember van akiknek a sebhelyeik kulon torteneteket rejtenek. Nektek van valami ilyesmi? Van olyan karcolas/sebhely a testeteken aminek kulon tortenete van es mindig emlekezni fogtok ra? Ha igen mi az?
2016. dec. 21. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát én kidobóként dolgozom 5 éve egy elég rossz helyen. Így rengeteg sérülésem van onnan is. A részeg ember, törött sörösüveggel, hiába vagyok jó harcos, azért mégiscsak veszélyes.


A munkámból kifolyólag van 17 vágás a felsőtestemen, 3 nagyobb vágás a karomon, 1 az arcomon, 6 a lábaimon.


Általános sérülések is vannak természetesen. Egy bringás baleset miatt a jobb térdem már teljesen tropa, látszik is rajta. Egyszer megtámadtak az utcán akkor egy bökővel szúrtak vállon. Szerencsére pont a TBC oltás helyére, így szinte nem is látszik. Van vakbélműtéti hegem. Egy sportbalesetben a jobb kulcscsontom produkált egy gyönyörű nyílt törést. Az alkaromon egy nagyobb égési sérülés, amit a vasaló okozott (unokahugom lerántotta amíg nővérem nem figyelt, én pedig alányúltam).


Igazából ezeken túl is van még pár sérülésem, de azok tényleg csak ilyen elesések, stb maradványai, jelentéktelenek.

2016. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tele vagyok hegekkel és sérülésekkel, sokra emlékszek is, de nem fogok itt két oldalt pötyögni róluk :)
2016. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tesóm felmászott a szekrényre és ledűtötte(régi masszív bútorzat, nem tudom hogy csinálta), én gyerekágyban voltam és pont fejbe kapott, de az ágy széle megfogta. Kórházba kellett vinni és összevarrták, azóta a homlokomon van egy 3x1 cm méretű sebhely és rá derékszögben egy 8 cm hosszú mélyedés, de a bőrszíne ott már normális. Nem emlékszem rá, nagyszüleim mondták, de nem tudják mikor volt/ hány éves lehettem, azóta is érzékenyebb frontoknál. Ha nem lett volna ott az ágy rosszabbul is végződhetett volna. Általában a sebhelyet az emberek nem veszik észre, mert a hajam eltakarja, de egyszer megkaptam azt rá, hogy Harry Potter, abszolút nem hasonlít rá.....

A meggy fán kellett pár kisebb gallyat levágni, a kés megcsúszott és elvágtam vele az ujjam. Teljesen bepánikoltam, mert nagyon vérzett és zsibbadást is éreztem. Nem kellett összevarrni, de elég rosszul forrt össze és a nyoma még mindig ott van. Ez számomra azt árulja el, hogy lehetett volna több eszem és ha már nem volt akkor figyelmesebbnek kellett volna lennem.

2016. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rólam azt árulják el, hogy milyen egy szerencsétlenség vagyok, mert a legtöbb banális balesetekből származik :D Egy kézfejemen 2 égési heg is van, egy a sütőtől, egy a kályhától. Másik kezemen meg az egyik szemem fölött macskakarmolás, orrtövemben biciklis esés. Egyik szemöldökömből is hiányzik, mert nekimentem az ajtófélfának.
2016. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van kiskori: lefejelt ágyszéltől.

Van poszméhcsípés: ez a vdlimon, 5 éves de még mindig foltos a helye.

Van forrázás: Párom rámöntötte a levest.

Ennyi.Én töréseket "gyűjtöttem" , hegeket nem.

2016. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!