Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan jön a "100 kiló alatt...

Honnan jön a "100 kiló alatt nincsen férfi/nő" mondás?

Figyelt kérdés

Ki találta ezt egyáltalán ki? Honnan jött?

Csak azért kérdezem, mert már többször hallottam ezt, és általában mindig kövérektől, akik ezzel nyugtatták magukat úgymond.



2016. dec. 23. 08:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Én még csak 80 kilóra és férfira hallottam, de ott is orbitális baromságnak tartom. Nem szeretem a kövéreket, de tuti van, aki igen. Vagy aki csak a magasakat szereti. Nekem mindig elég értelmetlen volt az egész... Láttam már 65 kilós, pocakos férfit, remek lenne, ha még erősen hájas is lenne, valóban... S nem mindenki akar kigyúrt lenni. Ami rendben is van így.
2016. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy ismerem, hogy 50 kg fölött nem nő egy nő.
2016. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 aperitif ***** válasza:
38%

Úgy ismerem a mondást, hogy mázsa alatt a férfi paradoxon.


Egyébként 50 kilós nő vagyok, nincs szükségem rá, hogy bármivel nyugtassam magam, de nekem nagyon bejönnek a nagydarab férfiak. Az ízlésről nem lehet vitatkozni.

2016. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Száz kilónál valójában a hízósertés kezdődik, de a kövérek imádják elhitetni magukkal, hogy tökéletes az alkatuk. És mivel tradicionálisan egészségtelen, túlsúlyos nép vagyunk, rengetegen gondolják így.
2016. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Férfiakra mondják, nőkre nem. Az én családomban mindenki magas és mindenki sportol. A férfiak bizony 100 kg körül vannak, de nem kövérek.
2016. dec. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Jottek a koverek leszavazni :D
2016. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!