Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj? Miben változzak?

Minnimouse27 kérdése:

Velem van a baj? Miben változzak?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem megy nekem ez az ismerkedés. Csak ugy spontan bmikor bkivel spanoskodok,de ha vki parkapcsolati cellal kozelit felém behuzom a féket. Pedig jo lenne vkit szeretni,csak ez az ismerkedős rész olyan kamu.unom a sablon ismerkedősdit. Az a baj h tul sokat dolgozom,pénzmániás kis görcs vagyok,nem.jarok sehová.de nem is vagyom buliba.nem keresem eroltetve a párom.elvagyok boldog is szoktam lenni.de vki mégis hiányzik.tul nagyszaju is vagyok es sosem utalódnêk egy férfira. Ezzel elriasztom a férfiakat talán? Csak ilyen kis fiatal fiúcskák kerülgetnének pedig én férfira vágyom.
2016. dec. 23. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj meg változtatni az életfelfogásodon, illetve az élethez való hozzáállásodon. Ha tényleg ilyen vagy, ahogyan most leírtad magad, akkor nem sok jót jósolok neked.

Boldog akarsz lenni? Akkor változz meg!

2016. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!