Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye p*csának kéne éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye p*csának kéne éreznem magam, attól ha szeretem ha sok pasi vesz körbe?

Figyelt kérdés

A párom nagyon féltékeny mióta gyárba dolgozom. Igen sok ott a pasi, és én vagyok a legfiatalabb nő. Sokukkal beszélgetek, de már az elején leszögeztem, hogy nekem van párom, szóval senki semmit ne akarjon tőlem. Nem is azért jönnek oda. Sokszor rossz a gép, és akkor muszáj hívnom szerelőt, néha többen is oda jönnek, van hogy a műszakvezető meg a főnök is, én meg bírom, ha sokan körbe vesznek, és igen sok a jó pasi nálunk, de ez nem azt jelenti hogy megcsalom a párom. Hűséget fogadtam és nem vakságot. Komolyan ribinek kéne éreznem magam, hogy jól érzem magam sok pasi között? Csak mert a párom már féltékenységi rohamot rendezett és elmondott mindennek.

22N


2016. nov. 9. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Valamilyen szinten igen. Te örvendeznél, ha párod jonne igy haza, hogy de sok jó nõvel volt ma a melóba‘ és milyen szépek...
2016. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én amúgy ezt egy szóval sem mondtam neki, csak tudja, hogy sok ott a pasi, mert kérdezte. De én nem mondogatom neki, hogy hú de jó pasik. Ezt csak gondolom. És oké, hogy jól érzem magam, de ezt sem hangoztatom.
2016. nov. 9. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal nem lenne baj, ha azért szeretnéd ezt a helyzetet csak, mert kedvesek és jó fejek. De azt már tényleg hp-ság, hogy júúúúúúúúj, azért bírom őket, mert jópasiiiiik, és körülöttem pipiskednek. R...c nem vagy, de hp igen.
2016. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a párod elmond mindennek...akkor biztos, hogy jó neked vele lenni?
2016. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezt csak gondolom."


És szerinted a párod - ha tényleg jól ismer - nem látja rajtad azonnal? Ha komolyan vesz téged és a kapcsolatotok akkor simán látja rajtad, bárhogy rejtegeted is. És ilyesmit látni nagyon rossz, főleg, hogy még őt állítnád be hibásnak...


Egy másik kérdés alatt jól kifejtette ezt valaki a kérdés szinte mondatos kielemzésével. Kár, hogy törölték.

2016. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!