Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdjek új életet? És hol?

Hogyan kezdjek új életet? És hol?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy meleg vagyok.

A családomból mindenki utálja a melegeket, már azon is kiakadtak, hogy én "elfogadom" Őket. :/

Tuti, hogy kitagadnának, ha ez kiderűlne. De szüleim különben sem értenek meg. Sosem csinálhattam azt ami engem érdekelt, így nem nagyon tudom hogy ki is vagyok... Ráadásul az életem más tekintetben is elég zűrös.

Nem vagyok népszerű, gyerekként az összes iskolámba én voltam a leglúzerebb és engem alázott mindenki. Most egyetemen (amit utálok) ez nyílván nincs így, de ugyanúgy nincsenek barátaim, meg vannak pszichés problémáim, pl. súlyos szociális fóbia...

A melegségemmel amúgy nem is tudom mi a problémám, hiszen nem szeretném felvállalni (egyenlőre), meg párkapcsolatot sem szeretnék. De mégis úgy érzem, hogy titkolózom.


Ettől teljesen függetlenűl szeretnék állandóan környezet változást, szeretnék máshol új életet kezdeni, megszakítani a kapcsolatot minden mostani családtaggal, ismerőssel.

A legjobb amerika lenne, de tudom hogy oda esélytelen kijutnom...


Nem tudom mik a céljaim, hogy mit kellene kezdenem az életemmel. Én igazából csak szeretnék 2-3 jó, esemény dús évet, ahol embereket ismerek meg. Szeretnék úgy utazni, hogy csak elindulok és mindig csak az aktuális célt nézem, pl. ha repülő jegy kell akkor eladom valamim, de a vissza útról már csak az adott helyen gondolkodom.

Ez így tudom, hogy hülyén hangzik és nem is támogatom (vagy idáig nem támogattam) az ilyen "yolo" hozzáálllást, de ezt érzem.


Gondolom nem ritka, hogy rossz kedvű emberek így éreznek, de mi a teendő?


Tényleg nem tudom, hogy miért éljek, hogy mit csináljak ami örömet szerez nekem, mi a jó az életben, de azért azt sem érzem, hogy öngyilkosnak kéne lennem vagy valami. Szóval nemtom.



2016. dec. 29. 12:49
1 2
 11/18 Kandiru válasza:
53%
Nagy brittánia a világ legrondább nők hazája, ott érthetően fele a férfiaknak meleg.
2016. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Emberek!


A 4-es miért lett lepontozva Izraelért? Köztudattan toleráns ország a melegekkel szemben, ott abszolút nem ciki. Mondjuk ha nem vagy zsidó na az viszont gáz.


Tudod, mint a viccben: Apám, megnősülök, feleségül veszem a Bélát. - A Bélát? Megőrültél? Dehát ő nem is zsidó!

2017. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
és tényleg vannak olyan mentalitású országok ahol kb így állnak hozzá :)
2017. márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szia


Írni akartam privátot neked, de ez fogadott:


"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Remélem, nem lettél öngyilkos. Kár lenne érted.

Szívesen beszélgetnék veled. Írj privátban, ha szeretnéd.

Fel ne add!

2017. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

11

ugye ezt te se gondolod komolyan? :)

szal ha pl a feleséged pár év múlva megcsúnyul, te is meleg leszel?

emberek, én lehidalok mindig az ilyen fantasztikus gondolatmenetektől ....

2017. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Már miért akarnál usaba menni? Egy nyugat-europai orszaggal sokkal jobban jarnal, raadasul ott konnyebben is telepedhetsz le. Ha mar az ongyilkossag gondolata forog a fejedben, akkor nincs sok vesztenivalód, vágj bele valami ismeretlenbe, kockázatosba, maximum nem jön be és ugyanott leszel mint most vagy. Hajrá, mutasd meg a világnak!
2017. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"De kimész ESTA-val 3 hónap után pedig kint maradsz, és minden alakulni fog. "


ne viccelj, mi fog alakulni? az, ha csak egy rendőrnek, bevándolásiaknak, bármelyik hivatalnak is feltűnik, h turistaként 90 napon túl van kint, szépen kiteszik a szűrét.

Vagy mire gondoltál? Persze ha 90 nap alatt megházasodik, akkor az más.

2017. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

MI fog alakulni? Talál munkát,(annyi fekete munka van mint állat)

Talál apartmant.

Vesz pár száz dollárért kocsi, amit át is tud írni, vannak biztosítók akiknél lehet biztosítást kötni egy magyar jogsival és útlevéllel,Igaz,hogy barmi drága lesz.

Sőt California államban papírok nélkül is lelehet tenni a jogsit...

Bank of Americanal lehet útlevéllel bankszámlát,kártyát csináltatni.

Rendőr semmit nem tehet,hogyha megtudja,hogy feketén vagy itt+ nem állít meg ok nélkül...

Többi hivatalt sem érdekli,hogy hogy vagy itt.


Arra meg hogy bevándorlásiak elkapnak arra meg 0,000000001% az esély...

Leginkább a mekkákra vadásznak a határ mentén.Sőt ismerek egy olyan srácot aki Greyhoundal utazott mikor megállították a buszt ICE-sek, mindenkit megkérdeztek hogy hova valósi, ő mondta,hogy europai és turista, ezután semmit nem kértek tőle el, közben 4 éve már feketén élt kint, ellenben akiken látták,hogy dél amerikaiak mindegyiktől kértek valami papírt és jó néhányat el is vittek...

2017. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!