Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek új életet?

Hogyan kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
Elköltöztem a korábbi lakhelyemről, ahol többször megbetegedtem, állásokat is elvesztettem. Csalódtam barátokban, párkapcsolatban. A kép vegyes, mert persze pozítiv emlékek is vannak bennem. Sikerült elvégezni a főiskolát, és fociztam is, ahol sok új embert megismertem. Foglalkoztat az, hogy vajon milyen benyomást hagytam az emberekben. Mindenképpen szeretnék valami összegzést készíteni az ott töltött időről, és ezzel együtt lezárni ezt az időszakot. Ezek után gyökeret ereszteni új lakhelyemen, új kapcsolatokat kialakítani. Azért írok, mert ti talán tudtok tanácsot adni. Ötletek?

2016. febr. 22. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából meg is fogalmaztad mi az amit tenned kellene. Valahogy fejben túljutni a múlton, és új célba vágni. Először saját magaddal foglalkozz, ne olyan állás csapdájába ess amit nem szeretsz, az lélekromboló. Ha a belső harmóniád megvan majd a külvilág is esélyesebben válik jobbá körülötted. És ha magad is jó viszonyban leszel magaddal, és átlátod vágyaidat, akkor majd más érzései is könnyebben megtalálnak téged. Az élet apró örömeit is vedd észre és tapasztald meg minden nap, ne kerüljenek egy nagyobb boldogság haszolásának árnyékába. Légy aktív, ha van időd sportolj, az jót tesz az emberrel lelkileg is. Barátkozz, könnyen megy ha sokat mosolyogsz :)
2016. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Foglalkoztat az, hogy vajon milyen benyomást hagytam az emberekben."

Ne foglalkoztasson. Hozzád passzoló emberek kedvelni fognak.

Csak legyél logikus és jobb és jobb ember.

Legyél nyitott, ne félj megbízni másokban de sose lepődj meg ha csalódsz. Jó ha jó emlékek élnek benned inkább s rossz részét is tarthatod pozitívnak, hisz biztosan sok tapasztalatot hagytak.

2016. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cicus125 válasza:
Talán próbálj még beilleszkedni az új városban èlőkkel tegyèl szert új barátokra ès mindeközben a neten tarts a kapcsolatot a rèhi barátaiddal
2016. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!