Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha megnéztek nagyon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megnéztek nagyon egy lányt akkor azt jelenti hogy szép, vagy a nagyon csúnya lányokat is megbámuljátok?

Figyelt kérdés
Sokszor megbámulnak, és már nagyon rosszul érzem magam ez miatt. Eddig szépnek láttam magamat, de hogy igy megbámulnak nagyon elveszi az önbizalmamat.
2012. nov. 29. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ebből a 2 okból nézünk meg nagyon egy lányt, vagy szexi és szép, vagy "jesszus krisztus ez meg miiii?"
2012. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal lehetsz...a pasiknak ez a dolga, napjában rajtad kívül másik 30-at is megbámulnak, szóval ne éld bele magad, csinos vagy, ennyi, majd kinövöd ezt
2012. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki valószínűleg.
2012. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát engem jól neveltek, úgyhogy alapból nem szoktam bámulni, de amúgy ahhoz hogy egy csúnya lányra nézegessek, tényleg hányingerkeltően rondának/igénytelennek kell lennie, ami azért ritka. Szóval inkább azért bámultak meg mert csinos vagy :)


18/F

2012. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ursula lehet hogy még 30-at megbámulnak nyilván te se csak egy pasira nézel rá. Nem tudom ez hogy működik, de azt észre kéne venni az arckifejezésből hogy azért néz mert szép vagy, nem tudom a csúnya lányokat mennyire bámulják, legfeljebb ha nagyon kitűnnek a tömegből és akkor se ugyanúgy, mint egy szép lányt
2012. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!