Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az egyetemista lányokról, akik rendszeresen karitatív/jótékony mozgalmakban vesznek részt, másrészt viszont fűvel-fával csinálják és állandóan buliznak?

Figyelt kérdés
Több ilyen csajt is ismerek és szerintem ez hihetetlenül képmutató/álszent dolog. Ha valaki késztetést érez a beteg/szerencsétlen gyerekeknek történő segítségnyújtásra és a személyisége ezzel azonosul, akkor ne veszítse már el a hitelességét azzal, hogy másrészről meg egyik pasit dobja a másik után és állandóan dorbézol. Ezzel hogyan lehet másoknak példát mutatni? Legyen valaki vagy csak Teréz anya vagy pedig csak Paris Hilton.

2016. dec. 31. 15:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Te nem sok emberrel fekszel le ahogy érzem.
2016. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem te sírtál múltkor, hogy az egyetemisták milyen elkényeztettek és hogy lenéznek mindenkit?

Szerintem de, úgyhogy üdv újra drága, és javaslom kezeltesd már a komplexusaidat! :D Vagy menj el valahova bulizni Szilveszterkor!

2016. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy nem ártanak senkinek (bár ez sem igaz, mert egyik oldalon boldogságot reményt ad kisfiúknak, másik oldalon meg nagyfiúk szívét/lelkét töri össze), de ha valaki egy adott téren empatikus és erkölcsös, akkor ne veszítse már el a hitelességét azzal, hogy másrészről meg r*****ként viselkedik. Ez annyira képmutatás."


Szerintem azért a férfiak/fiúk 99%-a nem olyan hülye, hogy sírig tartó szerelmet vár egy egyéjszakás kalandból :D Senkinek a szíve nem törik össze.

A jótékonykodás meg miért jár azzal együtt, hogy erkölcsös? Meg az erkölcsösség sem egy objektíven meghatározható dolog, most az hogy gyakran változtatja a partnereit mikor erkölcsös és mikor nem? Manapság már nem igazán kirívó, korábban volt amikor még inkább elfogadott volt a mai szemmel is kicsapongó élet.

2016. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#12: Nem tudom melyik az a kérdés, azt biztosan nem én írtam ki. De nem sok köze lehet az enyémhez, szóval légyszíves erre válaszolj, mert minden véleményre kíváncsi vagyok. :)
2016. dec. 31. 17:25
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit irigynek érzem azt aki így gondolja.

A legtöbb férfi tisztában van mikor van szó egyéjszakás kalandról és mikor komolyabb kapcsolatról. Szóval nem hiszem, hogy nagyon összetörnék bárkinek is a szívét.

Fiatalok, segítenek másoknak nem hiszem, hogy elítélendő a viselkedésük.

2017. jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

A legnagyobb tiszteletem azoké akik másokon segítenek, ez a legmagasabb rendű krisztusi erkölcsi szint a szememben.

Hogy mellette kikkel hányszor szeretkezik az nem tartozik rám.

Aki másokon segít és aki másokat szolgál, annak még a valós bűneit is elnézném, nemhogy a viselkedésének a furcsaságait.

2017. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a véleményem, az attól függ. Ha velem is lefekszik az illető nő, akkor nincs semmi ellenvetésem, nyugodtan élje az életét. Ha csak másokkal, akkor meg képmutató hülye rib..c.
2017. jan. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező? Melyiket sajnálod tőlük?
2017. máj. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
21. szazad van, ma mar a noknek is szabad elvezetbol dugni. Nekem se tetszik, de el kell fogadni :)
2017. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez is mutatja, hogy a magas erkölcsi nívó (másoknak segíteni, felemelni az elesettet, védeni a természetet, támogatni a menekülteket, hajléktalanokat, betegeket, öregeket, gyerekeket, állatokat), nem jár együtt a prüdériával, vaskalapossággal, savanyú bepenészesedett életmóddal, sőt inkább ellentmond annak.


Egy életvidám egészséges ember szeretettel fordul a mások felé a magánéletében és társadalmi szerepvállalásaiban is.

2017. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!