Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az egyetemista lányokról, akik rendszeresen karitatív/jótékony mozgalmakban vesznek részt, másrészt viszont fűvel-fával csinálják és állandóan buliznak?

Figyelt kérdés
Több ilyen csajt is ismerek és szerintem ez hihetetlenül képmutató/álszent dolog. Ha valaki késztetést érez a beteg/szerencsétlen gyerekeknek történő segítségnyújtásra és a személyisége ezzel azonosul, akkor ne veszítse már el a hitelességét azzal, hogy másrészről meg egyik pasit dobja a másik után és állandóan dorbézol. Ezzel hogyan lehet másoknak példát mutatni? Legyen valaki vagy csak Teréz anya vagy pedig csak Paris Hilton.

2016. dec. 31. 15:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Olyan ember nincs, aki mindenben erkölcsös és tökéletes, ezért mindenkit tisztelek vmennyire, aki legalább egy jó nagy téren az.

Ha téged néznélek, tuti találnék benned pár dolgot, amire ráfoghatnám, hogy miért papolsz erkölcsösségről... ahogy mindenkiben lehet találni.

2017. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
En sem ertem mi koze a kettonek egymashoz. Ha olyna fiukkal fekszik ossze akikkel megcsalja a pasijat vagy vele csalnak meg valakit, akkor ertem a kepmutatast, amugy meg nem.
2021. szept. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!