Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a meztelenül...

Mi a véleményetek a meztelenül alvásról?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok furcsának? Vagy ti is így alszotok?

Akinek nincs róla véleménye, vagy nem gondol róla semmit az kérem ne válaszoljon.


2017. jan. 2. 11:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Már lassan 2 éve meztelenül alszom. Azt mondják, jobb a bőrnek, és pozitívabb lesz az ember testképe. Mondjuk az utolsót nem annyira érzékelem. :D

Nekem kényelmes így aludni.

2017. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Rajtam csak egy gatya van, mert nem szeretem, ha önállósodik a plimpli :)

De azt szeretem, ha érezhetem a takarót meg a lepedőt, és nem vagyok becsomagolva valami pizsamába.

2017. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
8. Elég rossz lehet a hőháztartásod.
2017. jan. 2. 14:17
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem is tudnék már pizsamában aludni.

F

2017. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Több mint 20 éve csak meztelenül alszom, el sem tudnám már másképpen képzelni. Nekem így kényelmes...

38/N

2017. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gondolom furcsának a meztelenül alvást.

Én is meztelenül alszom, amely segit hamarabb elaludnom és mélyebben is tudok úgy aludni. Nekem a meztelenül alvás sokkal kényelmesebb, és egészségesebb. F

2017. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is mindig meztelenül alszom, télen is, nekem így a legkényelmesebb. És azt mondják, hogy a meztelenül alvás nagyon egészséges is.
2017. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szoktam meztelenül aludni főleg ha nagyon koszos a bugyim mert akkor leveszem, de van hogy csak meztelenkedem.Reggel szoktam zuhanyozni mindig .Így érzem magam frissnek.
2017. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi is így alszuk. Kellemes érzés így összebújni és nem érzem szükségét az ágyban semmilyen ruhadarabnak.
2017. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
csak meztelenül alszom, máshogy nem tudok :)
2017. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!