Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek, az iskola miatt...

Mit tehetek, az iskola miatt megkeserítem az egész életem?

Figyelt kérdés
Nem tudom rávenni magam a tanulásra egyszerűen nem megy és elismerem hogy lusta vagyok soha nem volt semmi hobbim se célom...emiatt a tanárok lenéznek és nem érek semmit, a szüleimnek egy kedves szavuk sem volt hozzám soha. mostmár találtam olyan elfoglaltságot amit szívesen csinálnék de képtelen vagyok megtenni az első lépést, plusz a szüleim nem engednek semmit,azt mondják ilyenkor hogy annál kevesebb idő lenne a tanulásra. az idegbajba kergetem magam úgy stresszelek hogy mi lesz velem de képtelen vagyok tanulni
2017. jan. 2. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"mostmár találtam olyan elfoglaltságot amit szívesen csinálnék de képtelen vagyok megtenni az első lépést"


A világ legnagyobb tudósai, sztárjai stb. között sokan voltak, akik nem szerettek tanulni (és sokan, akik szerettek - a közhiedelemmel ellentétben :D ), mégis "nagyon sokra" vitték. Szóval ha van valami, amit szeretsz csinálni, és nagyon érdekel, próbáld megbeszélni szüleiddel, hogy te foglalkozni akarsz azzal a dologgal. Ki tudja, mi minden alakulhat még ki belőle?


Ugyanakkor lehet kompromisszumot kötni, cserébe egy kis szorgalom és tanulás beleférhet. Ugyanakkor sajnos tény, hogy nagyon sokszor az iskolai tanítás nem képes arra, hogy felkeltse a tanulók figyelmét, akik így megutálják a tanulást! :(

2017. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A világban azt mindenki leszarja hogy mit ismersz be magadrol. Azt nezik az emberek hogy mit trszel ennek az ellenkezőéért.
2017. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!