Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merem elmondani anyukámnak...

Nem merem elmondani anyukámnak hogy szükségem lenne egy psichológusra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jo csoportosításba tettem-e ezt a kérdést de nem ez a fontos hanem az hogy lenne elég sok megbeszélendő dolgom egy psichológussal ugyérzem mert jólesne valakivel szerintem megbessélni ezeket a dolgokat de a szüleim vagy barátaim nem alkalmasak erre.
2017. jan. 5. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
akkor ne szólj nekik , menny el magad egyedül.
2017. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég lenne ha bárkinek ki tudnád adni ami bánt.

Voltam én is pszichológusnál, noha nem önszántamból hanem a suli küldött. Mondjuk én meg kaptam az alkalmon, mert kéthetente 7 órás sulinapot leigazoltak 1 óra beszélgetésért.

Őszinte leszek. Semmit sem segített. Nekem sokkal többet dobott az életemen hogy bekerültem egy befogadó társaságba akikkel bármit megdumálhatok. Illetve az elmúlt két évben felvettem egy sportot pusztán mert tetszett, és végül kirántott a depresszióból. Nemrég pedig életembe először bebizonyosodott hogy jó vagyok valamiben mikor elhoztam az aranyat az országos bajnokságon. Nem nagy szám tudom, de nekem sokat jelentett hogy legalább annak a két évemnek volt értelme. És azóta magabiztosabb is vagyok és minden jobban megy.

Én azt mondom hogy ne pszichológusra költsd a pénzt hanem keress valamit amiben kiélheted magad. Iratkozz be kondiba, vegyél egy gitárt vagy új biciklit, bármi ami téged vonz.

2017. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem mindentől elveszi ez a sok megoldatlan probléma és az első kommentelőnek üzenem,hogy csak 15 éves vagyok és ha jól tudom,akkor 18 év alatt szülői engedély kell,ahhoz hogy psichológushoz járjon valaki.
2017. jan. 5. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már... Simán keresd az iskola dokit s rajta keresztül a suli agyturkászát. Nincs korhatár. Ha elmúlsz 18 s nem vagy sulis fizetni kell az agyturkászért ;)
2017. jan. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az bizony elég kínos lenne,mivel az a psichológus,aki a mi sulinkba van az tanít az osztályomnak psichológiát. :)
2017. jan. 6. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Patt helyzet.

Nem véletlenül félsz a szüleidnek szólni.

Egy szülő sem akarja belátni, hogy hibázott.

Talán még is beszélni kéne a sulipszichológussal és a szüleiddel is. Suli pszichológus nem élhet vissza a helyzettel, nem említhet meg téged sem a történetedet.

Ha még is akkor bepanaszolva a megfelelő helyen(ehez kell a szüleidet bevonni ) , utána kivizsgálják az ügyet. Akkár az engedélyét is megvonhatják. Sokat kockáztat ha szivatna!

Szerintem próbáld meg ne búj kifogás mögé!

Nagy dolog ,ha önmagadért teszel!

2017. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudom,mert lehet hogy csak én érzem úgy de szerintem nem vagyok,olyan jó viszonyban a sulipsichológussal,hogy bármit is elmondjak neki. :/
2017. jan. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!