Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is ellenszenves, mikor...

Nektek is ellenszenves, mikor az emberek rengeteg szelfit raknak fel magukról?

Figyelt kérdés
Engem belül valami olyan érzés fog el, hogy az a személy buta... tudom, hogy nárcisztikusnak is, vagy minek nevezik, de mikor már a 50. olyan kép van, amin valami hülye arcot vág, vagy valami komoly arcot, vagy szomorú arcot, és közben próbál olyan képet csinálni, hogy lássuk, milyen szép a szeme, vagy akármije... annyira ellenszenves

2014. okt. 12. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
unalmas,ellenszenves,idegesítő,mint a "szelfi" szó is
2014. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem, nem is értem... raknának fel olyat, ahol mondjuk valami környezetben látszanak ők is.. tehát hogy van valami rajtuk kívül is a képen, vagy valamit mutatni akarnak akár magukon is, de nem a kétezredik képen is valami hülye arcot vágnak, hogy lássuk, milyen kifejező a nézésük, meg milyen szépek...
2014. okt. 12. 19:57
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
DE MI A F**ASZ KÖZÖD VAN HOZZÁ??! ROHADTUL SEMMI.Ha neki tetszik bakker akkor hadd csinálja!Ha fizikai fájdalmat okozna neked akkor azt mondanám rendeben! De így?! Szegény mit követettel? Kirakott 50 selfiet (mert így írjuk ám,aki azt írja hogy szelfi az egy idióta) a SAJÁT profiljára! És? Mi lesz akkor? Nagyon zavar? Tiltsd le, 5 kattintás és voila!
2014. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

lol, bocs hogy élek, és van véleményem

amúgy tudom hogy úgy kell írni, de magyarosítottam

gondolom neked is van pár darab odafenn :)

2014. okt. 12. 20:08
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Szívtad bogaram, 3 darab van össz-vissz.De azért köszönöm hogy megpróbálsz a monitor mögül tippelni.Véleményem pedig nekem is van :)
2014. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Primitív és rettentő buta egyén az ilyen aki csak mások hamis elismerése árán érzi, hogy egyáltalán többet ér egy zsíroskenyérnél.
2014. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jól van Shady... ennyi erővel Eminemnek is beszólhatnál, mert minden második számában valakit gyaláz, vagy gúnyol :)
2014. okt. 12. 20:21
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
Köszi de ma asszem kihagyom. ;)
2014. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

"

DE MI A F**ASZ KÖZÖD VAN HOZZÁ??! ROHADTUL SEMMI.Ha neki tetszik bakker akkor hadd csinálja!Ha fizikai fájdalmat okozna neked akkor azt mondanám rendeben! De így?! Szegény mit követettel? Kirakott 50 selfiet (mert így írjuk ám,aki azt írja hogy szelfi az egy idióta) a SAJÁT profiljára! És? Mi lesz akkor? Nagyon zavar? Tiltsd le, 5 kattintás és voila!"

Ember bevetted ma már a nyugtatódat?

2014. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szedek gyógyszereket, neked viszont ajánlanék néhányat.Segítene.
2014. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!