Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek akik itt, ezen az...

Szerintetek akik itt, ezen az oldalon ill. más fórumokon feleslegesen szemétkednek másokkal, azok az életben is ellenszenves emberek?

Figyelt kérdés
Csak mert nehezen tudom elképzelni, hogy valaki napközben cicákat ment a fáról, este pedig anyáz másokat és nagyon nagyon szemét.
2017. jan. 6. 00:00
1 2
 11/12 llorTllorT ***** válasza:
én például rendes kedves vagyok de azért itt néha szemétkedek 😂
2017. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én csak azoknak szólok be csúnyán aki nekem is beszólt valamit vagy hülye választ írt a kérdésemre, nagyon nem szeretem amikor valaki bunkózik meg trollkodik mert ide tényleg akkor írok amikor valamire kiváncsi vagyok vagy segítséget kérek olyan emberektől akik voltak hasonló helyzetben, ha nincs energiája válaszolni értelmesen akkor ne válaszoljon egyáltalán. Nekem ez a véleményem... De amúgy szerintem nem, nem feltétlen viselkedik ugyanúgy a való életben.
2017. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!