Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek nagy része már szinte kötőszókként használja a csúnya szavakat (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég régi jelenség, csak a csúnya szavak is fejlődtek. Ne gondold, hogy a szépen megfogalmazott barokk körmondatok egykor a hétköznapi kommunikációt is jellemezték. :-)
2017. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nekem ilyen ismerősöm csak egy-kettő van.Engem nem zavar,mindenkinek a saját szíve joga eldönteni,hogy ékesíti,hangsújozza saját mondatait.

Egyesek úgy megszokták,hogy észre sem veszi.>>>Amíg engem nem sért meg a csúnya szavaival,addig tőlem hülye is lehet mint a sárga föld.

Van elég problémám anélkül is,hogy mások viselkedésén húzzam fel magam.

Akit ez zavar,annak azt tanácsolom,próbálja az ilyen emberek figyelmen kívül hagyni,mert attól hogy valami/valaki frusztrál,attól az még nem fog semmin sem változtatni.

Attól,hogy a korosztályom nagy része bunkó mint a főld,nem fogok idegeskedni rajta,mert az engem nem visz előre.

2017. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos en is eszrevettem magamon,hogy egyre tobbet karomkodok,meghozza az iskolaban. Itthon,vagy ha a barataimmal elmegyunk valamerre,kb soha nem szoktam. Tehat ez nalam akkor jon elo altalaban,ha ideges,feszult vagyok. Probaltam/probalkozom leszokni rola,de egyszeruen amikor naponta legalabb 20x felidegesit valamelyik idiota osztalytarsam/tanarom/elrontok egy dolgozatot/rosszul felelek/osszeveszek valakivel,akkor nem tudok nyugodt maradni.
2017. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Félelmeiket leplezni próbálják? Ez mit jelent?

Egyébként most kint qrva hideg van. Vagy kibszott hideg. Nem nagyon hideg. Hangulatfestő szó."


Természetesen hangulatfestő szó, a lényeget tekintve ezt kiemeltem én is, valamint hogy káromkodni szintén természetes dolog, de ha van gyerek a közelben, akkor virágnyelven káromkodok, mert nem kell a gyerekeknek ezen változatait is hallania, erre ráérnek 16 éves koruktól.


Én azokra utaltam, akik játsszák a menőt, és ezért használnak direkte vulgáris kifejezéseket.

Nem pusztán feszkólevezető gyanánt használják egyesek,

és nem pusztán hangulatfestés gyanánt.


Na, azok elég suttyók... És igen, félelmeiket leplezik ezáltal:


"Jááááj, mi van ha nem felelek meg a klikkemnek? Mi van, ha én nem játszom a huh-de-lazát a b.z

meg -eléssel???

Jájjj, jájjj, rettegek belül, csak meg ne lássák rajtam!

Jájjj jön valaki, na felveszem a pózt:

- Höh, na mivvan g. Cccci, he? ;) Mesélj f.

Szikám, höh! :)

(Jaj, jaj, de jó, hogy nem vóót túl feltűnő, hogy játszom a lazát miközben rettegek belül, nehogy kiközösítsenek, ha birkamódra nem utánoznám a gyökér stílusát a klikkemnek, jáááááj.. bár, igaz, nagyon átlátszó fsz vagyok, de hát, ez az én színvonalam....)"

2017. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!