Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedhet igy egy nő?

Hogy viselkedhet igy egy nő?

Figyelt kérdés
Hali! Megdöbbentett egy nöi ismim viselkedèse,amire próbálok magyarázatot talàlni ès megèrteni de nem sikerül. Règebb óta ismerjük egymást,tudja jol mit èrzek irànta,ugy bánok vele mint a himestojással,segitek neki,mellette állok jóban rosszban,szeretem. Mert ugy gondoltam erre van szüksège.Erre most bejelenti hogy össze feküdt egy pasival aki valami furcsa módon bejön neki.A pasi nem hogy nem különb nálam de a kisujjamon a köröm többet èr nála. Èrtetlenül állok most hogy jelenthet többet neki egy senki,annál aki mindig jó volt hozzá? Igaz tehát a szóbeszèd hogy kèt ènje van a nőnek,van amit szeretne,ès van sz amire valojában vágyik!

2017. jan. 8. 01:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Úgy írom neked a válaszom, hogy ez már velem is megtörtént, szóval tudom, milyen érzés, annyi különbséggel, hogy én nő vagyok, és a haverom feküdt le egy másik nővel.

"Tudja, hogy érzek iránta"

Ezek szerint akkor te elmondtad neki, hogy szereted, ő pedig elutasított? Mert ha jól értem, és ez így történt, akkor ezek után a saját felelősségére maradtál mellette, mint barát. Nem ő törte össze a szíved, te törted össze a sajátod azzal, hogy ott futkároztál körülötte, mint egy pincsikutya, ahelyett, hogy továbbléptél volna, és kerestél volna egy hozzád való nőt. Az meg, hogy kivel fekszik össze, az ő dolga. Ha neki gáz tagok jönnek be, hát Istenem. Ízlések és pofonok.

2017. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!