Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy nő olyan, hogy...

Hogy lehet egy nő olyan, hogy a nap 24 órájában a telefonján lóg?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nem hagy békén. Messengeren folyton írogat mindegy, hogy délelőtt van vagy hajnal 2 óra. Egyszerűen nem tudom már mit csináljak, hogy békén hagyjon és ne sértődjön meg nem vagyok rá vevő. AZ a baj közeli ismerős és nem akarom megbántani és azt sem akarom, hogy azt gondolja mekkora bunkó vagyok, hogy nem vagyok kíváncsi rá, de egyszerűen nem értem miért nem a korabeli srácokkal chatel. Nekem ő nem tetszik, nem jön be, nem az esetem. Én 29F ő 20L
2017. jan. 10. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Minek raktad fel a Messengert? Leszeded és napi egyszer belépsz hogy válaszolj az üzenetekre.
2017. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát egyszerűen ne válaszolj, amikor nem érsz rá, amikor nincs kedved. Aztán majd leszokik rólad és mást fog boldogítani az üzeneteivel.

Mondjuk nekem hajnali kettőkor nem is tudna írni senki, mert kikapcsolom a wifit :)

2017. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

az, hogy te állandóan udvariasan válaszolsz - hogy ne vegyen szájára a falu - elég káros rátok nézve.

A csevegő lyány épp most lelkendezik a barátnőjének, milyen jól tudtok ti napi 24 órában beszélgetni, te vagy az ő lélekpárja stb stb.

Mielőbb állítsd le, mert egyre fájdalmasabb lesz neki a csalódás!! pl első lépésben este 8 és reggel 8 közt egyszerűen kapcsolj ki mindent. Ha kérdez, miért? más dolgom van.

2017. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 longlife ***** válasza:
Ha nem tudod őszintén tudtára adni,hogy nem akarsz írogatni neki,akkor írd azt,hogy:most egy kicsit szüneteltessük,mert a barátnőmmel vagyok nagy levelezésbe.És nekem most Ő a leg fontosabb.
2017. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Te adod alá lovat. Ez már lassan zaklatásnak minősül. Én biztos tiltanám falu ide vagy oda, és nem válaszolnék neki vagy legalábbis tisztáznám, hogy nem vagyok fent reggeltől estig a facebookon. Rögtön le esne neki a tantusz és hadd pletykáljon, akik közel állnak hozzád ismernek téged nem fognak elítélni érte.
2017. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Most jobb ha arról pletykálnak, hogy éjjel-nappal beszélgettek? Szerintem ez gázabb, mintha arról pletykálnának, hogy nem akarsz állandóan vele csevegni.
2017. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetünk éjjel nappal és ez nem is fog változni. Nekem nem tetszik ez a lány, másik tetszik.
2017. jan. 11. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!